آیا بازی Elden Ring در سال ۲۰۲۱ منتشر خواهد شد؟

طرفداران باید بیشتر منتظر بمانند

آیا بازی Elden Ring در سال ۲۰۲۱ منتشر خواهد شد؟ عرفان بدری ۰ ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ اخبار بازی
بازی Elden Ring در سال ۲۰۲۱

طبق اطلاعاتی که در گزارش مالی جدید Kadokawa Corp، شرکت مادر استودیوی FromSoftware آمده است، بازی Elden Ring در سال ۲۰۲۱ منتشر نخواهد شد و ظاهرا نزدیکترین زمانی که می‌توانیم انتظار عرضه‌ی آن را داشته باشیم، بهار سال آینده‌ی میلادی است.

بازی مورد انتظار خالقان مجموعه‌‌ی Dark Souls و دو عنوان تحسین‌شده Bloodborne و Sekiro: Shadows Die Twice یعنی Elden Ring از زمان معرفی خود در سال ۲۰۱۹ تاکنون در سکوت خبری طولانی‌ای فرو رفته است و شاهد انتشار هیچ گونه تریلر جدیدی از آن نبوده‌ایم. فعلا مدتی تا نمایشگاه E3 2021 باقی مانده و بسیاری از طرفداران انتظار دارند تا شرکت Bandai Namco در این رویداد تریلر مفصلی از آن نشان داده و سپس تاریخ انتشار رسمی‌اش را اعلام کند. هنوز هم عده‌ی زیادی هستند که فکر می‌کنند این بازی در سال میلادی جاری منتشر خواهد شد، اما به نظر می‌رسد که امسال هم Elden Ring به دست بازیکن‌ها نمی‌رسد و طرفداران باید زمان بیشتری را منتظر بمانند.

طبق اطلاعات منتشر شده در جدیدترین گزارش مالی Kadokawa Corporation، شرکت مادر استودیوی FromSoftware، بازی Elden Ring در سال ۲۰۲۱ منتشر نخواهد شد و نزدیکترین زمانی که طرفداران می‌توانند انتظار در دسترس قرار گرفتن آن را داشته باشند، آوریل ۲۰۲۲ (فروردین یا اردیبهشت ۱۴۰۱) است.

این طور که گفته می‌شود، همه‌گیری ویروس کرونا روی توسعه‌ی بازی Elden Ring تاثیر زیادی گذاشته و باعث شده تا عرضه‌ی این عنوان چندین بار به تاخیر بیفتد. به جز هیدتاکا میازاکی، مغز متفکر بازی‌های استودیوی FromSoftware که نویسندگی و کارگردانی این عنوان را بر عهده دارد، جرج آر. آر. مارتین، خالق مجموعه کتاب‌های موفق و پرفروش ترانه‌ی آتش و یخ که سریال Game of Thrones با اقتباس از آن ساخته شده، نیز به عنوان نویسنده در توسعه‌ی Elden Ring با FromSoftware همکاری کرده است. هنوز مشخص نیست که این عنوان برای چه پلتفرم‌هایی منتشر خواهد شد، اما شاید توسعه‌دهندگان تصمیم گرفته باشند کنسول‌های نسل هشتمی را کنار بگذارد و آن را برای رایانه‌های شخصی، Xbox Series S ،PlayStation 5 و Xbox Series X منتشر کنند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا