#مهسا_امینی

آیا کانسپت آرت‌های لو رفته‌ی Elden Ring جعلی هستند؟

طرفدارانی که دیگر تحمل انتظار را ندارند!

آیا کانسپت آرت‌های لو رفته‌ی Elden Ring جعلی هستند؟ سورنا رضایی ۰ ۰۹ اسفند ۱۳۹۹ اخبار بازی
کانسپت آرت‌های لو رفته‌ی Elden Ring

با توجه به بررسی‌های صورت گرفته، می‌توان گفت تمامی کانسپت آرت‌های لو رفته‌ی Elden Ring که اخیرا به فضای مجازی راه یافتند جعلی هستند.

فرام‌سافتور، یک استودیوی ژاپنی است که با خلق سه‌گانه‌ی Souls توانست به محبوبیت بالایی در میان مخاطبان غربی دست یابد. آن‌ها در حال حاضر روی یک محصول جدید به نام Elden Ring کار می‌کنند که در جریان E3 2019 رسما معرفی شد. هیدتاکا میازاکی (Hidetaka Miyazaki) که از فعالان سرشناس ویدیو گیم در سرزمین خورشید تابان به شمار می‌رود، در روند ساخت الدن رینگ با جرج آر. آر. مارتین (George R. R. Martin) خالق رمان‌های ترانه‌ی یخ و آتش همکاری می‌کند. با در نظر گرفتن این موضوع، طبیعی است که طرفداران زیادی برای انتشار اطلاعات تازه از این بازی اکشن و نقش‌آفرینی لحظه‌شماری کنند.

پس از نمایش اولیه‌ی Elden Ring در جریان E3 2019، گمان می‌شد فرام‌سافتور به روند انتشار اطلاعات جدید از محصول در حال ساخت خود ادامه می‌دهد اما این استودیوی ژاپنی سکوت را ترجیح داد. با طولانی شدن سکوت، شایعه‌هایی در فضای مجازی منتشر شد که همگی به لغو توسعه اشاره داشتند. در یک برهه که شایعه‌ها توجه زیادی را به خود جلب کرده بودند، فرام‌سافتور مجبور شد واکنشی رسمی نشان داده و به کاربران مشتاق اطمینان دهد الدن رینگ مراحل ساخت را پشت می‌گذارد. تیم توسعه همچنین ابراز امیدواری کرد طرفداران همچنان منتظر این محصول باشند و اخبارش را دنبال کنند.

طی روزهای اخیر تصاویری متعدد تحت عنوان کانسپت آرت‌های لو رفته‌ی Elden Ring در فروم‌های مرتبط با ویدیو گیم منتشر شده‌اند. اینطور که به نظر می‌رسد، کاربران آرت‌ورک‌های فرنچایزهای مختلف مانند The Lord Of The Rings را با یکدیگر ترکیب کرده و نتیجه را تحت عنوان کانسپت‌آرت در فضای مجازی قرار داده‌اند. نمونه‌اش که در ادامه قرار گرفته، ادعا می‌شد باس فایت نهایی الدن رینگ باشد اما کاملا واضح است که تصویر مزبور به سائورون تعلق دارد. شرایط برای دیگر تصاویر به همین منوال بوده و جعلی بودنشان را می‌توان بسیار ساده حدس زد.

اگر گمانه‌زنی‌ها صحیح باشد، افرادی که کانسپت‌آرت‌ها را در فروم‌ها قرار داده‌اند، قصد نداشتند دیگر کاربران را فریب دهند، بلکه می‌خواستند با ایجاد یک موج از تصاویر جعلی سازنده‌ی Elden Ring را به واکنش وادار کنند؛ اقدامی که نباید از آن غافل‌گیر شد. کاربران فضای مجازی با رفتارهایشان در قبال Cyberpunk 2077 نشان دادند علاقه‌ای به انتظار نداشته و می‌خواهند هر چه سریع‌تر پای تجربه‌ی محصول مورد نظرشان بنشینند. 

با توجه به اندک اطلاعات رسمی‌ای که منتشر شده‌اند، Elden Ring از پروتاگونیست ثابتی برخوردار نیست. سیستمی در بازی قرار داده شده که کاربر می‌تواند به واسطه‌ی آن کاراکتر اصلی را شخصی‌سازی کند. اینکه کدام ویژگی‌ها قابل‌تغییر هستند، در حال حاضر مشخص نیست. از دیگر ویژگی‌های شاخص می‌توان به امکان اسب‌سواری و مبارزه حین آن اشاره کرد. در انتها، لازم به ذکر است محصول جدید فرام‌سافتور تنها برای پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی توسعه می‌یابد


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا