1%
  • 0/10

آیا جرج مارتین در بسته الحاقی Elden Ring مشارکت داشته؟

میازاکی پاسخ می‌دهد

آیا جرج مارتین در بسته الحاقی Elden Ring مشارکت داشته؟ ۰ ۱۰ اسفند ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
بسته الحاقی Elden Ring

هیدتاکا میازاکی در گفتگوی اخیر توضیحاتی در خصوص این که آیا جرج آر آر مارتین در بسته الحاقی Elden Ring مشارکت داشته یا خیر، توضیحاتی ارائه کرده است.

هنگامی که عنوان Elden Ring در سال 2022 معرفی شد یکی از بزرگ‌ترین مواردی که برای تبلیغات و بازاریابی آن استفاده شد مشارکت جرج آر آر مارتین (George R.R. Martin) در نویسندگی آن به منظور شکل‌گیری جهان بازی بود. کسی که آن را به عنوان نویسنده مجموعه رمان‌های نغمه یخ و آتش و یا همان بازی تاج و تخت (Game of Thrones) می‌شناسیم. از آن زمان تاکنون، مارتین در بسیاری از جوامع عمومی اظهار داشته است که پس از ابتدای پروژه Elden Ring دیگر همکاری و مشارکتی در ادامه روند ساخت آن نداشته است. موردی که ظاهرا برای بسته الحاقی آن تحت عنوان Shadow of the Erdtree نیز صدق می‌کند.

از هیدتاکا میازاکی (Hidetaka Miyazaki) رئیس و کارگردان اصلی استودیو فرام سافت‌ویر (FromSoftware) در گفتگو با نشریه فامیتسو پرسیده شد که آیا مارتین در بسته الحاقی این بازی به هر شکلی مشارکت داشته است یا خیر. میازاکی در این خصوص توضیح داد که کاری که مارتین در گذشته برای بازی انجام داده، اکنون نیز به منظور ایجاد پیش‌زمینه داستانی و گسترش آن در بسته الحاقی Elden Ring نیز مورد استفاده قرار گرفته است. جدای این موضوع، مارتین همکاری دیگری با اعضای تیم فرام سافت‌ویر در نویسندگی بسته گسترش دهنده بازی نداشته است.

“جهان و داستان بسته الحاقی از فضای افسانه‌ای که مارتین آن را در بازی اصلی به رشته تحریر در آورد الهام گرفته است. اگر بخواهم دقیق‌تر توضیح بدهم، آن چه اکنون در بسته الحاقی ساخته‌ایم با الهام از قلم او برای شکل‌گیری جهان بازی اصلی صورت گرفته است. بنابراین ایشان مشارکت دیگری در نویسندگی به ویژه برای بسته الحاقی Shadow of the Erdtree نداشته است.”

بسته گسترش دهنده Elden Ring: Shadow of the Erdtree در تاریخ 21 ژوئن 2024 برابر روز جمعه 1 تیر 1403 عرضه می‌شود و قیمت آن نیز 40 دلار اعلام شده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments