1%
  • 0/10

تصویر صحنه حذف شده سریال Echo از پایانی متفاوت خبر می‌دهد

تایید یک شایعه نسبتاً قدیمی

تصویر صحنه حذف شده سریال Echo از پایانی متفاوت خبر می‌دهد ۰ ۰۲ بهمن ۱۴۰۲ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
صحنه حذف شده سریال Echo

کیتلین دیشل، بازیگر و بدلکار آمریکایی، اخیراً تصویر صحنه حذف شده سریال Echo را در اکانت اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته است.

مارول و دیزنی پلاس اوایل سال جاری میلادی Echo را منتشر کردند که ماجراجویی‌های مایا لوپز پس از Hawkeye را نشان می‌دهد. او گمان می‌کند کینگ پین کشته شده و به همین دلیل سعی دارد کنترل گروه‌های تبهکاری‌اش را بدست بگیرد. مایا در همین راستا به زادگاه خود سفر کرده و بطور ناخواسته با گذشته‌اش روبرو می‌شود.

اثر اختصاصی مایا لوپز بازخوردهای مثبتی را از سوی منتقدان دریافت کرد و نه تنها عملکرد خوبی را در زمینه بازدید به ثبت رساند، بلکه باعث شد آمار بازدید دو فصل ابتدایی Daredevil، فصل نخست The Punisher و مینی سریال Hawkeye با رشد مواجه شود.

کیتلین دیشل (Caitlin Dechelle)، بدلکار الاکوآ کاکس (Alauea Cox) بوده و اخیراً تصویر صحنه حذف شده سریال Echo را در اکانت اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته است؛ تصویری که به یک پایان متفاوت اشاره دارد. در ادامه می‌توانید آن را مشاهده کنید:

قبل از اینکه سریال اکو از راه برسد، یکی از منابع غیررسمی مدعی شده بود روی چانه مایا لوپز حین استفاده از قدرت‌های فراطبیعی خالکوبی‌هایی ظاهر می‌شوند که برگرفته از اجداد او هستند. پس از اینکه تمامی قسمت‌ها بصورت همزمان منتشر شد، گمان می‌رفت افشاگر مزبور اشتباه کرده اما حالا می‌توان گفت مارول خالکوبی‌های روی چانه را بنا به دلایلی حذف کرده است.

الاکوآ کاکس در بخشی از مصاحبه اخیر خود با رسانه The Hollywood Reporter گفت رابطه‌ای دوستانه را با لورن ریدلاف (Lauren Ridloff) آغاز کرده است. ریدلاف هم ناشنوا بوده و شخصیت ماکاری را در فیلم Eternals به تصویر کشیده بود. این موارد مشترک در کنار نزدیک بودن خانه‌هایشان به یکدیگر باعث آغاز یک دوستی شده است.

در حال حاضر مشخص نیست شخصیت اکو در چه اثری بازخواهد گشت.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments