1%
  • 0/10

ساخت بازی Iron Man لغو نشده است

نگران بلک پانتر هم نباشید

ساخت بازی Iron Man لغو نشده است ۰ ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
ساخت بازی Iron Man

بر اساس اعلام شرکت الکترونیک آرتز، روند ساخت بازی Iron Man و Black Parnther همچنان ادامه دارد.

همان‌طور که احتمالا اطلاع دارید، موج تعدیل نیروها به الکترونیک آرتز رسید و این کمپانی روز گذشته در پیامی از اخراج ۶۷۰ نفر از اعضای خود (۵ درصد کل کارمندها) خبر داد. در پی این اتفاق ناگهانی، استودیوی تازه‌ تاسیس ریج‌لاین گیمز، سازنده بخش داستانی بتلفیلد جدید، تعطیل و ساخت بازی مندلورین توسط ریسپاون اینترتینمنت نیز به کلی لغو شد.

در همین راستا، شماری از هوادارهای دنیای مارول نگران وضعیت ساخت بازی‌های جدید مرد آهنی و بلک پانتر شده‌اند. با این حال، خبر خوب این است که روند توسعه این دو بازی مارول تحت تاثیر تعدیل‌ نیروها قرار گرفته و استودیوهای الکترونیک آرتز همچنان روی توسعه آن‌ها مشغول به کار هستند.

در واقع، بازی مورد انتظار Iron Man به عنوان یک اثر اکشن ماجرایی تک‌نفره در حال حاضر روند ساخت خود را با استفاده از موتور آنریل انجین ۵ در استودیوی موتیو، سازنده نسخه ریمیک بازی Dead Space پشت سر می‌گذارد. این عنوان در حال حاضر در مرحله پیش تولید قرار دارد که بدین ترتیب، نباید به این زودی‌ها منتظر عرضه آن باشید.

در کنار بازی مرد آهنی، Black Panther نیز در استودیو تازه تاسیس کلیف‌هنجر گیمز ساخته می‌شود. این بازی اکشن ماجراجویی جهان باز به صورت تک‌نفره خواهد بود که به نظر می‌رسد مکانیک‌های انتخاب و نتیجه را تبلیغ کرده و به واسطه آن به بازیکن‌ها اجازه می‌دهد که داستان‌های منحصر به فرد خود را روایت کنند.

لازم به ذکر است که هر دو بازی مرد آهنی و پلنگ سیاه تاریخی برای انتشار ندارند، اما گفته شده که برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری ایکس و پلی استیشن 5 و همچنین پلتفرم رایانه شخصی عرضه خواهند شد. انتظار می‌رود که در آینده نه چندان دور جزئیات بیشتر و جدیدتری از این دو پروژه به اشتراک گذاشته شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments