تاریخ عرضه‌ بسته‌ی الحاقی جدید بازی Dying Light مشخص شد

Hellraid هیجان تازه‌ای برای بازیکنان Dying Light درنظر گرفته است

استودیوی تکلند (Techland) تاریخ عرضه‌ بسته‌ی الحاقی جدید بازی Dying Light که Hellraid نام دارد، را اعلام کرد.

مدتی پیش استودیوی تکلند با انتشار تریلری ترسناک، از عرضه‌ی بسته‌ی الحاقی جدید بازی Dying Light رونمایی کرد. این بسته‌ی الحاقی که Hellraid نام دارد، دشمنان و چالش‌های تازه‌ای را در مقابل بازکنان قرار می‌دهد. جالب است بدانید استودیوی تکلند در سال ۲۰۱۳ روی پروژه‌ای به نام Hellraid که یک بازی کامل و جداگانه بود، کار می‌کرد اما به دلایلی این پروژه در سال ۲۰۱۵ لغو و کنار گذاشته شد. حالا به‌‌نظر می‌رسد سازندگان Dying Light قصد دارند پروژه‌ی قدیمی خود را در قالب یک بسته‌ی الحاقی عرضه کنند و هیجان تازه‌ای را به کاربران این بازی زامبی محور سبک بقا تزریق کنند.

بازی Dying Light توسط استودیوی لهستانی تکلند ساخته شده و شرکت برادران وارنر وظیفه‌ی انتشار آن‌ را برعهده داشته است. این بازی زامبی محور جهان‌باز در سال ۱۳۹۳ برای پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه شد و توانست به یکی از بازی‌های موفق زامبی محور اول شخص تیراندازی تبدیل شود. حرکات پارکور، یکی از مهم‌ترین عناصر بازی Dying Light به شمار می‌رود و بازیکنان می‌توانند از آن برای فرار از زامبی‌ها و جابجایی در محیط به شکل‌های گوناگون استفاده کنند.

همان‌طور که انتظار می‌رفت، نمایش‌هایی که برای DLC جدید Dying Light منتشر کرده، ترسناک و دلهره‌آور است و از هیجانی تازه خبر می‌دهد که سرآغاز آن با پیدا کردن یک ماشین آرکیدی است. عرضه‌ی Hellraid در تاریخ ۲ مرداد سال ۱۳۹۹ (مصادف با ۲۳ جولای) خواهد بود. این بسته‌ی الحاقی برای کاربران رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان منتشر می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا