برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

آنیا تیلور-جوی از بازگشت در Dune Messiah می‌گوید

حضور در فیلم سوم

آنیا تیلور-جوی از بازگشت در Dune Messiah می‌گوید ۰ ۰۵ خرداد ۱۴۰۳ سینمای جهان کپی لینک
بازگشت در Dune Messiah

آنیا تیلور-جوی در صحبت‌های اخیری که داشته به احتمال بازگشت در Dune Messiah پس از حضور کوتاه در فیلم دوم این مجموعه واکنش نشان داده است.

فیلم سینمایی Dune: Part Two ساخته دنیس ویلنوو (Denis Villeneuve) به مانند قسمت اول آن، اقتباسی وفادار به رمان اصلی آن نوشته فرانک هربرت (Frank Herbert) به شمار می‌رود و در حالی که داستان دقیقا به همان نقطه‌ای که طرفداران انتظار داشتند می‌رسد، مخاطبین هم‌چنان از مشاهده آنیا تیلور-جوی در حضور کوتاهی که در نقش آلیا آترئیدیز دارد غافل‌گیر شدند. همین موضوع سبب شد تا بسیاری از مخاطبین به شکلی طبیعی فرض خود را بر این مسئله قرار دهند که حضور تیلور-جوی حاکی از ساخت قسمت سوم این مجموعه به دنبال پخش قسمت دوم است.

با این حال آنیا تیلور-جوی در صحبت‌های اخیرش ضمن ابراز اشتیاق و علاقه‌مندی به بازگشت در Dune Messiah توضیح داد که به همان اندازه که سایر افراد عادی از این موضوع باخبر هستند، او نیز در حال حاضر از این مسئله آگاهی دارد. باید به این تکته نیز توجه کرد که اگرچه ساخت قسمت سوم مجموعه سینمایی Dune هنوز به صورت رسمی تایید نشده، اما اشارات شخص ویلنوو و بسیاری از افراد دیگری که در این پروژه مشارکت داشته‌اند نشان‌ می‌دهد این پروژه از هم‌اکنون نیز در حال آماده‌سازی قرار دارد.

تیلور-جوی در صحبت با نشریه بریتانیایی GQ اظهار داشت: “من زمانی از این موضوع باخبر خواهم شد که شما نیز مطلع می‌شوید. من فکر می‌کنم همگی بسیار به این فیلم امیدوار هستیم. من از هم‌اکنون برای انجام آن آماده هستم. تمرینات خود را انجام داده‌ام. به نظر من شما برای انجام این فیلم باید برای آن آماده باشید.”

پیش از اکران قسمت اول Dune، ویلنوو اظهار کرده بود که این فیلم اقتباسی از تنها نیمی از رمان Dune بوده و به دنبال شیوع پاندمی کرونا، اکران این فیلم یک سال با تاخیر مواجه شده و در انتها نیز در زمان اکران، همزمان روی سرویس استریمی HBO Max نیز در دسترس قرار گرفت. در حالی که همین مسائل ساخت نسخه دنباله را در هاله‌ای از ابهام قرار داده بود، ویلنوو موفق شد نسخه دوم را نیز بسازد و اقتباس خود را تکمیل نماید. اثری که به یکی از بزرگ‌ترین موفقیت‌های کیفی و تجاری سال جاری تبدیل شد. همین نکته سبب می‌شود نگرانی برای وقوع Messiah به عنوان بخش انتهایی این داستان بسیار کمتر از قبل باشد و وقوع آن اجتناب ناپذیر به نظر برسد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments