1%
  • 0/10

داستان Dragon Age: The Veilguard ده سال پس از Inquisition روایت می‌شود

خبری از فچ کوئست نیز نخواهد بود

داستان Dragon Age: The Veilguard ده سال پس از Inquisition روایت می‌شود ۰ ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
داستان Dragon Age: The Veilguard

براساس توضیح سازندگان بازی داستان Dragon Age: The Veilguard قرار است ده سال پس از اتفاقات Dragon Age: Inquisition به وقوع بپیوندد.

در جریان جلسه پرسش و پاسخی که در سرور دیسکورد برگزار شد و توسط کاربر Shinobi602 از ایسنایدرهای مطرح صنعت بازی به اشتراک گذاشته شد تیم سازنده در استودیو بایوویر (Bioware) جزئیات مختلفی از جوانب بازی در دست ساخت مورد انتظار خود به اشتراک گذاشتند که شامل حضور قطعی شخصیت Inquisitor در بخشی از داستان بازی می‌شود.

هم‌چنین در رابطه با این که بازی چگونه جوانب خود بروز می‌دهد جزئیاتی ارائه شد. از جمله این که در این بازی برخلاف عنوان Inquisition، هیچ مکانیک قدرتی برای جلوگیری از پیشرفت وجود ندارد. لوکیشن‌ها می‌تواند براساس انتخاب‌های پلیر تغییر کرده و هم‌چنین پلیر می‌تواند به لوکیشن‌هایی که پیش از این به آن جا رفته برای تکمیل ماموریت‌های فرعی بازگردد. ماموریت‌هایی که به شکلی دستی طراحی شده و کاملا داستان محور هستند. هم‌چنین خبری از فچ کوئست‌ها یعنی کوئست‌هایی که تنها به انتقال یک آیتم از نقطه‌ای به نقطه دیگر خلاصه می‌شوند نخواهد بود.

به گفته تیم سازنده داستان Dragon Age: The Veilguard ده سال پس از نسخه قبلی یعنی Dragon Age: Inquisition به وقوع می‌پیوندد. به‌علاوه، پیش‌زمینه داستانی شخصیت اصلی در طول بازی شکل گرفته و گزینه‌های مختلف دیالوگ‌ها، فرصت‌های فراوانی را برای تعیین پیش‌زمینه شخصیت اصلی بازی یعنی Rook در اختیار مخاطب قرار خواهد داد.

استودیو بایوویر تصمیم گرفته تا تعداد اعضای پارتی از سه به دو کاهش پیدا کند تا بدین ترتیب بازی روی تجربه‌ صمیمانه‌تری تمرکز کند. هم‌چنین باید در مقایسه با نسخه‌های قبلی مجموعه بازی Dragon Age، با دقت بسیار بیشتری نسبت به برقرار تعادل میان توانایی‌ها و مهارت‌های شخصیت همراه خود اقدام کنید. عنوان مورد بحث برای انتشار روی کنسول پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و پلتفرم رایانه‌های شخصی در زمان نامشخصی از سال جاری برنامه‌ریزی شده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments