1%
  • 0/10

چگونه انتخاب‌های گذشته به Dragon Age: The Veilguard منتقل می‌شوند؟

اتخاذ رویکردی متفاوت نسبت به گذشته

چگونه انتخاب‌های گذشته به Dragon Age: The Veilguard منتقل می‌شوند؟ ۰ ۲۴ خرداد ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
انتخاب‌های گذشته به Dragon Age: The Veilguard

تیم سازنده پس از نمایش مفصل از گیم‌پلی بازی، توضیح داده که چگونه انتخاب‌های گذشته به Dragon Age: The Veilguard منتقل خواهند شد.

اولین گیم‌پلی از بازی مورد انتظار Dragon Age: The Veilguard ساخته استودیو بایوویر (Bioware) سرانجام در شوکیس ایکس باکس به نمایش گذاشته شد و پس از آن تیم سازنده در استودیو بایوویر نمایشی مفصل و 20 دقیقه‌ای را از عنوان نقش آفرینی در دست ساخت خود به اشتراک گذاشت. این تریلر جدید شامل معرفی بخش‌های مختلف بازی و هم‌چنین تایید این موضوع بود که شخصیت Inquisitor از بازی Dragon Age: Inquisition در نسخه جدید این مجموعه نیز بازخواهد گشت.

استودیو بایوویر توضیح داده که بازگشت شخصیت محبوب طرفداران به نسخه دنباله این مجموعه با تفکر و در نظر گرفتن جوانب مختلف آن انجام شده است و طی آن پلیرها اساسا می‌توانند شخصیت خود از بازی قبلی را در The Veilguard بازسازی نمایند. این موضوع تنها شامل بخش ظاهری کاراکتر نبوده بلکه پیش‌زمینه داستانی آن شامل انتخاب‌هایی که تا پایان بازی Dragon Age: Inquisition صورت گرفته را نیز در بر می‌گیرد. علیرغم آن که انتقال پیشرفت‌های صورت گرفته بین بازی‌های مختلف به موارد اساسی این مجموعه در دهه گذشته تبدیل شده اما نحوه انتقال انتخاب‌های گذشته به Dragon Age: The Veilguard متفاوت بوده و به فایل‌های ذخیره بازی ارتباطی نخواهد داشت.

در عوض بخش ساخت کاراکتر بازی Dragon Age: The Veilguard به پلیرها اجازه می‌دهد تا آنچه که در بازی قبلی به وقوع پیوسته را انتخاب نمایند. کارگردان بازی یعنی کورنی بوش (Corinne Busche) در گفتگو با نشریه IGN توضیح داد که تیم سازنده به خوبی از این موضوع مطلع بوده که ممکن است همه افراد، انتخاب‌های خود را به یاد نداشته باشند. زیرا بیش از ده سال از انتشار نسخه قبلی این مجموعه می‌گذرد.

به همین دلیل این انتخاب از طریق کارت‌های تاروت در برابر مخاطب قرار می‌گیرند که به نوعی داستان بازی Inquisition را که در سال 2014 منتشر شده بود به شکلی خلاصه مجددا روایت می‌کند. به گفته بوش، این ویژگی، “آخرین بار در Dragon Age” نام خواهد داشت و بدین ترتیب انتخاب‌های  صورت گرفته در نسخه‌های قبلی این مجموعه به بازی The Veilguard منتقل می‌شوند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments