#مهسا_امینی

آیا دکتر دیس‌ریسپکت به یوتیوب می‌پیوندد؟

مقصد بعدی دکتر بعد از توییچ کجاست؟

دکتر دیس‌ریسپکت

دکتر دیس‌ریسپکت اخیرا قسمت توضیحات حساب توییتر خود را با اکانت یوتیوب خودش به‌روزرسانی کرده و احتمال پیوستن او به یوتیوب، حالا قوت بیشتری می‌گیرد.

تا همین امروز، توییچ توضیح دقیقی در مورد مسدود کردن دائم حساب کاربری دکتر دیس‌ریسکپت ارائه نداده و صرفا اشاره کرده که این استریمر پرطرفدار، به نوعی قوانین توییچ را نقض کرده است. این موضوع تبدیل به بحث داغ رسانه‌ها و هواداران این استریمر شده است و حتی خود دیس‌ریسپکت هم اخیرا ادعا کرده که توییچ توضیحی به او در مورد مسدود شدن حسابش ارائه نداده است.

اگر بن شدن حساب کاربری دیس‌ریسپکت تبدیل به یک اتفاق دائمی شود، پس از بسته شدن غیرمنتظره‌ی شبکه‌ی میکسر، حالا استریمرها گزینه‌های زیادی برای کوچ کردن به یک پلتفرم دیگر ندارند. نام‌های بزرگ پلتفرم‌های استریم این روزها، فیس‌بوک گیمینگ و یوتیوب هستند.

لینک شدن حساب کاربری یوتیوب دکتر دیس‌ریسپکت هیچ چیزی را در مورد مقصد بعدی او برای استریم کردن تایید نمی‌کند. از آن‌ جایی که قبلا در آن قسمت لینک اکانت توییچ دکتر قرار گرفته و حالا این لینک هیچ چیزی را نشان نمی‌دهد، دکتر ممکن است فقط به خاطر این که هوادارانش بتوانند کارهایش را موقتا از جایی دیگر دنبال کنند، توییتر خود را به حساب یوتیوبش لینک داده باشد. با این حال، بعد از پیوستن استریمر بزرگ این روزها یعنی نینجا به یوتیوب گیمینگ پس از منحل شدن میکسر، بعید نیست که دیس‌ریسپکت یک قرارداد انحصاری با این پلتفرم ببندد و استریم‌هایش را در آن‌جا ادامه دهد.

جدایی استریمرها از توییچ یک دلیل اصلی دارد و آن هم بن‌های غیرموجه مشابه ماجرای دکتر دیس‌ریسپکت است که بدون هیچ اطلاع قبلی انجام شده و این شبکه را بدنام کرده است. با این که توییچ همچنان بزرگترین خانه‌ی استریمرهاست، اما به نظر می‌رسد که خیلی از استریمرها و خیلی از هواداران به دنبال جای جدیدی برای دنبال کردن استریم‌ها هستند. چه یوتیوب و چه فیس‌بوک گیمینگ که هر دو از اسامی بزرگ این روزها هستند، رقبای بزرگ و سرسختی برای توییچ به حساب می‌آیند و پیوستن دو استریمر بزرگ مثل نینجا به یوتیوب و شراود به فیس‌بوک، می‌تواند ثابت کند که این دو پلتفرم به دنبال رقابت با توییچ هستند.

با این حال دکتر دیس‌ریسپکت تا این لحظه اعلام نکرده که مقصد بعدی‌اش کجاست و آیا به یوتیوب می‌پیوندد یا خیر. با این حال یوتیوب و فیس‌بوک دو گزینه‌ی بسیار محتمل برای بستن قرارداد با این استریمر معروف هستند.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا