Dr Disrespect: هیچ توضیحی بابت بن شدن من در توییچ ارائه نشده است

حتی دکتر هم دلیل بن شدنش را نمی‌داند!

بن شدن Dr Disrespect در توییچ

بعد از این که Dr Disrespect دو روز پیش از سرویس استریم توییچ بن شد، بسیاری از علاقه‌مندان به این استریمر به دنبال دلیل Twitch برای اتخاذ چنین تصمیمی می‌گردند اما ظاهرا هیچ دلیلی مشخصی برای این کار وجود نداشته است.

اگر به خاطر داشته باشید، روز گذشته اعلام شد که دکتر دیسرسپکت از استریم بازی‌های ویدیویی در شبکه‌ی توییچ برای همیشه منع شده و مسئولان این سرویس حساب کاربری او را برای همیشه بن کرده‌اند. Dr Disrespect طرفداران زیادی در سراسر دنیا دارد و بسیاری او را یکی از بهترین استریمرهای بازی‌های ویدیویی می‌دانند اما توییچ بدون توجه به این محبوبیت، حساب کاربری او را برای همیشه مسدود کرد.

بعد از رسانه‌ای شدن این اتفاق، مسئولان وب سایت کوتاکو با روابط عمومی توییچ تماس گرفتند تا دلیل این اتفاق عجیب و غیرمنتظره را جویا شوند که تنها پاسخی که شنیدند، نقض قوانین توییچ توسط Dr Disrespect بود! این که کدام قوانین توسط این استریمر نقض شده، هنوز مشخص نیست.

با این حال بسیاری از طرفداران دکتر و همچنین استریمرهای مطرح، در رابطه با این موضوع از Dr Disrespect توضیح خواستند؛ او هم صبح روز گذشته، در حساب کاربری توییتر خود نوشت:

توییچ هنوز هیچ توضیحی در قبال تصمیمی که در رابطه با من گرفته شده، ارائه نداده است. با این حال، به خاطر حمایت‌هایتان در این شرایط سخت، دست‌هایتان را به گرمی می‌فشارم.

چند دقیقه بعد از انتشار این توییت، همسر Dr Disrespect هم از جامعه‌‎ی استریمرها و بسیاری از طرفداران دکتر بابت حمایت‌هایشان تشکر کرد. با این وجود، این طور که به نظر می‌رسد بعید است که توییچ از تصمیم خود عقب‌نشینی کند اما حداقل انتظار می‌رود که توضیح شفافی در رابطه با بن شدن دکتر دیسرسپکت ارائه دهد چرا که چنین تصمیمی می‌تواند فعالیت برخی دیگر از استریمرها را در سرویس توییچ تحت تاثیر قرار دهد و آن‌ها را از تولید محتوا در کانال توییچ، دلسرد کند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا