حساب توییچ Dr Disrespect برای همیشه مسدود شد

گزارش کوتاکو خبر از نقض قوانین توییچ توسط این استریمر می‌دهد!

حساب توییچ Dr Disrespect

حساب توییچ یکی از استریمرهای معروف با نام Dr Disrespect به طور کلی و برای همیشه مسدود شده است.

طی چند سال اخیر، بدون شک استریمرها جایگاه خاصی در بین گیمرها و علاقه‌مندان به صنعت بازی‌های ویدیویی پیدا کرده‌اند؛ به طوری که روزانه هزاران نفر از سراسر جهان به تماشای برنامه‌های استریمرهای مختلف می‌پردازند. Dr Disrespect نام یکی از همین استریمرهاست که در حوزه‌ی فعالیت خودش از محبوبیت و شهرت به خصوصی میان طرفدارانش برخوردار است؛ با این حال به نظر می‌رسد که کار این استریمر برای همیشه با سرویس توییچ (Twitch) به اتمام رسیده است.

در ابتدا و پس از انتشار این خبر، بسیاری از افراد فکر کردند که حساب توییچ Dr Disrespect مورد تهاجم هکرها قرار گرفته است، اما چندی بعد و از طرف منابع مختلف خبر رسید که اکانت این استریمر از طرف خود توییچ مسدود شده است. این خبر از سوی منابع مختلفی همچون یکی از ژورنالیست‌ها و اینسایدرهای مشهور، Rod Breslau و همچنین استریمرهایی همچون Shannon2Killer به اطلاع علاقه‌مندان رسید و آنها تایید کردند که بسته شدن حساب Dr Disrespect همیشگی خواهد بود.

به نقل از گزارش کوتاکو (Kotaku)، این وب سایت با توییچ تماس گرفته و دلایل بن شدن Dr Disrepect را جویا شده است. آنها در گزارش خودشان اعلام کردند که توییچ دلیل مسدود شدن این استریمر را نقض قوانین این سرویس خوانده است. هنوز مشخص نیست که دقیقا چه نوع تخلفی را Dr Disrespect مرتکب شده است اما فعلا می‌توانیم به همین مورد تا زمان انتشار جزئیات بیشتر اکتفا کنیم. باید دید در نهایت سرنوشت فعالیت Dr Disrespect در توییچ، بعد از پیگیری‌های مجدد به چه جایی ختم خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا