تاریخ انتشار بازی Dota Underlords به صورت رسمی مشخص شد

بعد از یک سال این عنوان از نسخه‌ی بتا خارج خواهد شد

تاریخ انتشار بازی Dota Underlords

بعد از گذشت تقریبا یک سال از انتشار نسخه‌ی بتای بازی Dota Underlords بالاخره تاریخ انتشار این عنوان به صورت رسمی از سوی Valve اعلام شد.

اوایل سال ۲۰۱۹ میلادی بود که Drodo Studio از طریق ورک‌شاپ رسمی بازی محبوب Dota 2، مادی به نام Dota Auto Chess را برای این عنوان منتشر کرد و در مدت بسیار کوتاهی تعداد بازیکنان آن به رقمی رسید که برای خود آن‌ها و حتی شرکت ولو قابل توجه بود.

بعد از انتشار Dota Auto Chess، شرکت سازنده‌ی آن تصمیم به ساخت یک بازی مستقل گرفت. آن‌ها عنوانی تحت نام Auto Chess را روی پلتفرم Epic Games عرضه کردند. با توجه به موج جدیدی این سبک با خود به همراه داشت، شرکت Riot Game هم با الهام گیری از این ماد، حالت Teamfight Tactics را به بازی Legue of Legends اضافه کرد که شباهت‌های زیادی به Dota Auto Chess دارد.

حال با توجه به شهرت Auto Chess، خود Valve هم این ماد را به صورت یک بازی مستقل تحت عنوان Dota Underlords در سال ۲۰۱۹ به صورت Early Access منتشر کرد و بعد از مدت کوتاهی وارد نسخه‌ی بتا شد. Dota Underlords از زمان حضور در استیم به یکی از محبوب‌ترین آثار این پلتفرم تبدیل شده و روزانه بالای ۱۰ هزار کاربر این عنوان را تجربه می‌کنند. با گذشت یک سال از معرفی و عرضه‌ی بازی Dota Underlords بالاخره تاریخ انتشار نسخه‌ی نهایی این عنوان مشخص شد. این اثر قرار است در تاریخ ۶ اسفند ۱۳۹۸ (۲۵ فوریه ۲۰۲۰) روی پلتفرم‌های ویندوز، مک‌اواس، اندروید، iOS و لینوکس عرضه شود.

در کنار این موضوع فصل اول بخش رقابتی Dota Underlords هم در این تاریخ شروع خواهد شد. همچنین همراه این موضوع یک پچ برای اصلاح مشکلات بازی و فیکس شدن برخی از باگ‌ها منتشر می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا