سه گانه‌‌ی Doom برای کنسول‌های نسل هشتم منتشر شد

انتشار قسمت‌های 1 و 2 برای گوشی‌های همراه

سه گانه‌‌ی Doom برای کنسول‌های نسل هشتم منتشر شد نیکان صبوری ۰ ۰۵ مرداد ۱۳۹۸ اخبار بازی
سه گانه‌ی DOOM

در جریان مراسم QuakeCon 2019، سه گانه‌‌ی Doom برای کنسول‌های نسل هشت و سیستم عامل‌های اندروید و iOS معرفی شد و علاقه‌مندان می‌توانند اکنون بازی را از فروشگاه‌ها خریداری کنند.

QuakeCon 2019 نام رویداد اصلی مسابقات Quake است که هر ساله در شهر تگزاس واقع در آمریکا برگزار می‌شود. هر چند که موضوع اصلی رویداد برای ورزش الکترونیکی بازی‌های Quake و دیگر بازی‌های کمپانیِ بتزدا سافت‌ورکز (Bethesda Softworks) است. ولی هر ساله اید سافت‌ویر (id Software) کنفرانس کوچکی از بازی‌های خود به نمایش می‌گذارد.

در کنار نمایشی از عنوان Doom Eternal در QuakeCon 2019، توسعه دهنگان این بازی مارتی استرَتن (Marty Stratton)، مدیر اجرایی و هوگو مارتین (Hugo Martin)، کارگردان خلاق این استودیو، از انتشار سه گانه‌ی Doom که شامل Doom 2 ،Doom و Doom 3 می‌شود، خبر دادند. این سه گانه برای پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و گوشی‌های همراه منتشر شده و اکنون در فروشگاه‌ها قابل خرید است.

جالب است بدانید، فروشگاه نینتندو کشور انگلستان پیش از انتشار اخبار رسمی، بازی‌ها را برای فروش در سایت خود قرار داده بود. Doom  همراه با Doom 2 با قیمت 4.99 دلار برای تمام کنسول‌ها به فروش می‌رسد و Doom 3 هم با قیمت 9.99 دلار به فروش می‌رسد.

در کنار کنسول‌ها، سه گانه‌‌ی Doom برای سیستم عامل اندروید و iOS نیز منتشر شد. عنوان Doom پیش از این فقط برای سیستم عامل iOS قابل بازی بود ولی این اولین بار است که به صورت رسمی برای اندروید منتشر می‌گردد. این سه بازی با همان قیمت‌های گفته شده در Google Play Store برای خرید، در دسترس است.

دارندگان کنسول نینتندو سوییچ برای تجربه‌ی بازی‌ها، ابتدا باید به اکانت بتزدا خود وصل بشوند و تاییدیه خرید خود را دریافت کنند. این روند تنها یک بار لازم است و بعد از اتصال شما به اینترنت، دیگر نیاز به تاییده‌ی دوباره نیست. این اتفاق باعث ایجاد موج جدیدی از تصاویر طنز و انتقاد شدید به این کمپانی بازیسازی شد. در اکثر عکس‌ها، تصاویر عنوان‌های کلاسیک را نشان می‌دهد که متن درخواست وصل شدن به اکانت بتزدا را می‌خواهد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا