تا انتشار Beyond Good and Evil 2 زمان زیادی مانده است

پنج بازی AAA یوبیسافت تا مارس 2021 منتشر می‌شوند

تا انتشار Beyond Good and Evil 2 زمان زیادی مانده است مهسا سپاهی ۰ ۲۰ بهمن ۱۳۹۸ اخبار بازی
Beyond Good and Evil 2

یوبیسافت تایید کرد بازی Beyond Good and Evil 2 جزو 5 عنوان AAA سال مالی جاری نخواهد بود؛ با این تفاسیر، احتمال می‌رود در سال آینده، بعد از آپریل ۲۰۲۱، این اثر منتشر خواهد شد.

عنوان Beyond Good and Evil 2 اولین بار در سال ۲۰۱۷ توسط شرکت یوبیسافت معرفی شد. از طرفی این استودیو در جریان گزارش مالی خود که در تاریخ ۲۵ بهمن ماه (۱۴ فوریه) منتشر شده بود، اعلام کرد تا پایان مارس ۲۰۲۰ حداقل سه بازی AAA را عرضه می‌کند. با توجه به این‌که عنوان فراتر از خیر و شر ۲ تا پایان مارس منتشر نمی‌شود، و سال مالی در 31 مارس به پایان می‌رسد، این بازی جزو عناوین AAA یوبیسافت نخواهد بود. در واقع به نظر می‌رسد که زودترین زمان ممکن برای عرضه این بازی، آپریل ۲۰۲۱ باشد.

Ubisoft برنامه دارد تا مارس ۲۰۲۱ پنج بازی AAA خود را منتشر کند و سه‌تای آن‌ها بین سپتامبر و دسامبر ۲۰۲۰ عرضه خواهند شد. دو بازی دیگر هم بین ژانویه و مارس ۲۰۲۱ در اختیار علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت. این آثار شامل Gods & Monsters ،Rainbow Six Quarantine و Watch Dogs: Legion و دو بازی دیگر هستند که هنوز معرفی نشده‌اند اما احتمال دارد نسخه بعدی Assassin’s Creed جزو این لیست باشد.

Beyond Good and Evil 2 یک بازی اکشن ماجراجویی محسوب می‌شود که داستان آن در زمان آینده اتفاق می‌افتد. زمانی که زمینی‌ها تصمیم می‌گیرند به فضا سفر کنند، یک اختلال باعث می‌شود تا هوش مصنوعی، علیه انسان شود و همین مسئله باعث ایجاد اولین هایبریدها در سال ۲۰۸۶ میلادی شده است. هایبرید‌ها موجوداتی هستند که در ژن آن‌ها، هم DNA انسان و هم DNA حیوان وجود دارد! سیاره‌های زیادی در این اثر، در دسترس بازیکن قرار می‌گیرد؛ همچنین در طرفی دیگری، بازیکنان امکان شخصی‌سازی کاراکتر خودشان را خواهند داشت تا هم جنسیت و هم ژن حیوان مورد نظر خودشان را بتوانند انتخاب کنند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا