1%
  • 0/10

ماشین جنگ در The Falcon and the Winter Soldier حضور دارد

بازگشت دوباره رودی رودز

ماشین جنگ در The Falcon and the Winter Soldier حضور دارد ۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
شخصیت ماشین جنگ

دن چیدل، بازیگر نقش ماشین جنگ (War Machine) در دنیای سینمایی Marvel اخیرا در مصاحبه‌ای تائید کرده است که در سریال The Falcon and the Winter Soldier سرویس استریم Disney Plus حضور خواهد داشت.

سریال The Falcon and the Winter Soldier یکی از مورد انتظارترین مجموعه‌های دنیای سینمایی Marvel است که بر روی دو شخصیت سم ویلسون (فالکون) و باکی بارنز (سرباز زمستان) با بازی آنتونی مکی و سباستین استن تمرکز دارد. اتفاقات این سریال پس از فیلم Avengers: Endgame جریان دارد و همچنین دانیل برول در نقش هلموت زیمو، امیلی ونکمپ در نقش مامور شارون کارتر و جورج سنت پیر در نقش جورجز باتروک، باری دیگر برای ایفای نقش‌های خود بازگشته‌اند. اکنون به تازگی حضور یک شخصیت دیگر نیز در این سریال تائید شده است.

دن چیدل، بازیگر نقش سرهنگ رودی رودز یا ماشین جنگ، در مصاحبه جدید خود با BroBible در رابطه با سریال مورد انتظار شبکه Disney Plus یعنی Armor Wars و ایفای نقش دوباره در قامت این شخصیت در آن صحبت کرد. او همچنین تائید کرد که ماشین جنگ در سریال The Falcon and the Winter Soldier نیز حضور دارد.

دن چیدل همچنین از جالب بودن حضور شخصیت‌های مختلف در داستان‌های دیگر شخصیت‌ها و انتقال خطوط داستانی از فیلم‌ها و سریال‌ها به یکدیگر صحبت کرد. علاوه بر این او درباره هیجان خود برای The Falcon and the Winter Soldier و اتصال Armor Wars به MCU صحبت کرد.

ماشین جنگ اکنون یکی از اعضای اصلی تیم انتقام‌جویان و همچنین جانشین تونی استارک (مرد آهنی) در دنیای سینمایی Marvel است، بنابراین انتظار می‌رود که این شخصیت در آینده نقش بسیار پرنگ‌تری نسبت به قبل داشته باشد.

پخش سریال The Falcon and the Winter Soldier از تاریخ 19 مارس (29 اسفند) در سرویس استریم Disney Plus آغاز خواهد شد و آنتونی مکی، سباستین استن، دانیل برول، امیلی ونکمپ، وایت راسل، جورج سنت پیر، دن چیدل، ادپرو اودیه، دزموند چیم، میکی ایشیکاوا، نوا میلز، کارل لامبلی و دنی رامیرز از جمله بازیگرانی هستند که در آن به ایفای نقش پرداخته‌اند. همچنین کاری اسکاگلند، کارگردانی چندین قسمت از سریال‌های The Punisher ،The Walking Dead ،House of Cards ،Vikings و The Handmaid’s Tale وظیفه کارگردانی نخستین قسمت آن را بر عهده دارد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments