بازی دکتر دیسریسپکت به زودی رقیب جدی Call of Duty و Halo خواهد شد!

دکتر از بازی‌های بد خسته شده!

دکتر دیسرسپکت

طبق اعلام رسمی ظاهرا بازی دکتر دیسریسپکت (Dr. Disrespect)، استریمر معروف و قهرمان دوره‌های مختلف مسابقات بازی‌های سبک شوتر، در استودیو اختصاصی او همراه با سازندگان قدیمی سری Call of Duty و Halo در دست ساخت قرار گرفته و کاملا کاربرمحور خواهد بود!

اگر طرفدارا بازی‌های سبک شوتر اول شخص مانند PUBG و Call of Duty باشید، حتما نام فردی به نام دکتر دیسریسپکت را حداقل یکبار شنیده‌اید. هرشل بیم چهارم (Herchel Beahm IV) فردی است که اولین بار در شبکه استریم توئیچ برای استریم بازی‌هایی مانند PUBG دیده شد و سپس رفته رفته به معروفیت و شهرت بسیار بالایی در سطح جهان رسید. با این حال، این شهرت باعث نشد تا او با درآمد خوب خود دست از کار بکشد، بلکه بعدها شبکه یوتوب را هم چنان که باید و شاید فتح کرد!

در واقع دکتر دیسریسپکت از نظر حرفه‌ای بودن در بازی یک نابغه است، اما اکثر دلیلی که مردم او را دوست دارند و استریم‌های لایو او را چند میلیون نفری پر می‌کنند، داد زدن‌ها و رفتار جالبی است که از خود نشان می‌دهد. همچنین ظاهر دکتر با یک جلیقه قرمز و سیبیل بلند خود به یک مدل برای بسیاری از طرفداران تبدیل شده و او را خاص می‌کند. با این وجود، آیا فکر می‌کنید که تجربه بازی‌های آنلاین شوتر و داد زدن تنها کار دکتر دیسرسپکت است؟

ساختن بازی دکتر دیسریسپکت ۰ تا ۱۰۰ با کاربران حرفه‌ای خواهد بود!

پیش از آنکه دکتر دیسریسپکت به یک استریمر معروف تبدیل شود، او سال‌ها در صنعت ساخت عناوین مختلف دست داشته و بیشتر از همه برای همکاری در طراحی بازی معروفی مانند Call of Duty: Modern Warfare 3 شناخته می‌شود. با این حال، عناوین مختلفی که او تاکنون دیده و در طراحی آن‌ها دست داشته، شاید هرگز باب میل او نبوده‌اند!

دیسریسپکت در واقع کاربر بسیار بهانه‌گیر و سخت‌گیری است که می‌خواهد همه چیز بازی عالی باشد و جای هیچ حفره‌ای باقی نماند، در نتیجه در استریم‌های مختلف او احتمالا نق زدن‌های زیادی درباره بازی‌ها و باگ‌های مختلف آن‌ها را می‌توانید مشاهده کنید. به همین دلیل نیز ظاهرا او تصمیم گرفته تا پس از مدت‌ها به سراغ استودیو بازی‌سازی خود برود؛ استودیویی که آن را به تازگی با نام Midnight Society معرفی کرده است.

به گفته هرشل بیم، او این استودیو را برای ساختن بازی‌های AAA بنیان‌گذاری کرده و قصد دارد تا اولین بازی انجمن‌محوری را بنیان‌گذاری کند که از ۰ تا ۱۰۰ آن با نظرات کاربران و افراد حرفه‌ای پیش می‌رود. این یعنی بازی دارای چندین فاز مختلف Early Access خواهد بود تا ابتدا افراد و استریمرهای حرفه‌ای و سپس کاربران دیگر خود سعی کنند تا ایده کلی این عنوان را سنجیده و سپس برای پیشرفت آن نظر بدهند. سازندگان نیز که تیمی از سازندگان سری Call of Duty و Halo هستند، این نظرات را دریافت کرده و تغییرات را در نسخه‌های بعدی اعمال می‌کنند تا نهایتا اولین بازی سبک شوتر اول شخص با ایده‌های کاربران ساخته شود.

به عنوان یک استریمر و فردی که مدت‌هاست عناوین مختلف را بازی می‌کنم، همیشه آرزو داشتم تا بازی‌های مختلفی بسازم که کاربران خود از روز اول در ساخت آن نقش داشته باشند. هدف من نشان دادن معنی ساخت یک بازی توسط همه و همچنین پاداش دادن به افرادی است که در پیشرفت آن نقش مهمی داشته‌اند.

این اقدام ساختن بازی از سوی دکتر دیسریسپکت صد درصد به معنی یک رقابت تمام عیار با سایر عناوین شوتر اول شخص مانند Call of Duty، Fortnite و … خواهد بود. همچنین اگر دکتر موفق شود تا بازی مورد نظر خود را به حدی خوب و بالانس ط احی کند که نظر همه کاربران به سمت آن جلب شود، احتمالا باید شاهد پیشرفت استودیو Midnight Society و افزایش قدرت آن برای طراحی عناوین بعدی و بیشتر باشیم!

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا