#مهسا_امینی

منتظر انتشار بازی Titanfall 3 در آینده نزدیک نباشید!

آب سرد ریسپاون بر امید آتشین طرفداران Titanfall

بازی Titanfall 3 در آینده نزدیک

بازی Titanfall 2 بدون شک کلید آغاز موفقیت‌های چشم گیر استودیو ریسپاون بود که پس از گذشت چند سال از انتشار با مشکلات متعددی روبه‌رو شد و حال نیز طبق گفته توسعه دهندگان منتظر انتشار Titanfall 3 در آینده نزدیک نباشید.

درحالی که بازی Titanfall 2 طی سال اخیر میلادی توانست خیزش بسیار خوبی از نظر تعداد کاربر را تجربه کند، اینگونه به‌نظر می‌رسد که نباید به این زودی‌ها منتظر نسخه بعدی آن باشیم. همانطور که پیش‌تر در وبسایت سرگرمی خواندید، بازی‌های محبوب استودیو ریسپاون، یعنی Titanfall 2 و Apex Legends درکنار تعداد چشم گیر کاربران، از مشکلات بسیاری که بزرگ‌ترین آن‌ها مشکل به‌وجود آمده در سرورها و البته حمله هکرهاست رنج می‌‌برند.

در سوی دیگر و به گفته وبسایت Dexerto، آقای جیسون گارزا (Jason Garza) از دست اندر کاران تیم ریسپاون، طی استریم اخیر خود تمام امید طرفداران سری Titanfall را ناامید کرده و نباید منتظر بازی Titanfall 3 در آینده نزدیک باشیم. گارزا طی استریم اخیر خود گفت:

هیچ چیز نیست. هیچ چیزی در استودیو نیست. ما بازی‌های زیادی داریم که باید روی آن‌ها فعالیت کنیم.

با توجه به سخنان گارزا، آن‌ها تمرکز اصلی خود را روی بازی‌های Apex Legends و همینطور بازی‌های سری Star Wars: Jedi گذاشته‌اند. همانطور که پیش‌تر اشاره شد، بازی Apex Legends برخلاف انتشار به‌روزرسانی‌های متعدد، از مشکلات زیادی که بیشتر به سرورهای بازی برمی‌گردند دچار است.

بااین حال ما می‌دانیم که استودیو ریسپاون پشت بازی محبوب خود را خالی نکرده و بازی Titanfall هنوز بخش مهمی از این استودیو موفق است. یکی از کاربران طی استریم او این مسئله را مطرح کرد و از گارزا پرسید که آیا بازی Titanfall رها شده و دیگر به فکر رفع مشکلات آن نیستند؟ گارزا در پاسخ به او اعلام کرد که آن‌ها بدون وقفه درحال فعالیت برای بهبود این شرایط هستند، بااین حال نمی‌توان فعالیت‌ها را ریز به ریز با عموم به اشتراک گذاشت.

بدون شک مشکلاتی که گارزا درباره آن‌ها سخن می‌گوید، حملات DDOS هکرها به دو بازی Titanfall 1 و Titanfall 2 در رایانه‌های شخصی بوده که آن‌ها را کاملا غیر قابل بازی کرده است. طبق گزارشات منتشر شده، حملات صورت گرفته توسط گروهی از هکرها به‌منظور جلب توجه سازندگان به این بازی و اهمیت دادن به آن صورت گرفته است. در حال حاضر تنها یک یا دو توسعه دهنده روی بازی‌های سری Titanfall فعالیت می‌کنند.

این نکته را نباید نادیده گرفت که نپرداختن به بازی Titanfall به هیچ عنوان دور از ذهن نبود. بازی Apex Legends درحال حاضر موفقیتی خیره کننده داشته و طبق آمار Steam Charts این بازی دویست هزار لاگین را طی ۲۴ ساعت اخیر فقط در شبکه استیم تجربه کرده است. فکر می‌کنید استودیو ریسپاون چه سالی به فکر توسعه نسخه بعدی سری Titanfall باشد؟ آیا شما منتظر این بازی هستید؟ نظرات خود را با ما درمیان بگذارید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا