#مهسا_امینی

بودجه‌ی ساخت برد گیم Divinity: Original Sin به یک میلیون دلار رسید

به لطف استقبال فوق‌العاده، سازندگان تمام اهداف خود را در بازی پیاده خواهند کرد

برد گیم Divinity: Original Sin

استودیوی Larian سازنده‌ی سری Divinity: Original Sin اعلام کرد که بودجه‌ی ساخت برد گیم اقتباسی از این مجموعه به یک میلیون دلار رسیده است.

دو نسخه‌ی این سری در دنیای بازی‌های ویدیویی مورد تحسین منتقدان و مخاطبان قرار گرفت و حالا قرار است یک برد گیم هم بر اساس این مجموعه ساخته شود. استودیوی Larian برای خلق این برد گیم از استودیوی Lynnvander کمک گرفته است که ید طولایی در ساخت برد گیم از روی آثار مشهور دنیای سرگرمی دارد.

کمپین کیک‌استارتر این بازی با هدف جمع‌آوری ۱۶۰ هزار دلار در بیستم نوامبر (۲۹ آبان) امسال آغاز شد، اما حامیان مالی بالاتر از انتظار سازندگان از آن استقبال کردند. هم‌اکنون ۱۲ روز به پایان کمپین باقی مانده است، اما بیش از ۵۸۰۰ حامی مالی مبلغ یک میلیون و ۵۰ هزار دلار را اهدا کرده‌اند که شش برابر بیشتر از بودجه‌ی درخواستی سازندگان است.

به لطف این حمایت گسترده، حالا تمام اهداف ممکن در برد گیم Divinity: Original Sin پیاده خواهد شد؛ مواردی چون کاراکترهای قابل بازی بیشتر به همراه کارت‌های و ماموریت‌های مخصوص خود، یک بسته‌ی گسترش‌دهنده شامل کارت‌ها و سیاهچاله‌های جدید، حضور شخصیت‌های معروف نسخه‌های اصلی و قرار دادن یکی از باس‌های Original Sin 2 با نام Slane the Winter Dragon در برد گیم.

استودیوی Larian در آپدیتی که در صفحه‌ی کیک‌استارتر بازی منتشر شده است، عنوان کرد که تیم سازنده حالا قادر به اضافه کردن تمام اهداف مشخص شده خواهد بود و تمام سعی خود را در قرار دادن‌شان به بهترین شکل ممکن به کار خواهد گرفت. همچنین قرار است در طی گفتگوهایی، دو استودیوی سازنده بررسی کنند که چه مواردی دیگری پتانسیل اضافه شدن به این برد گیم را خواهند داشت و احتمالا هفته‌ی بعد در یک آپدیت جدید به شرح این جزئیات پرداخته خواهد شد.

این عنوان هفته‌ی بعد در نمایشگاه Pax Unplugged که مختص بازی‌های رومیزی است، حضور خواهد داشت تا مخاطبان تجربه‌ی مختصری از آن داشته باشند.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا