زمان پخش Star Wars: The Bad Batch و چند سریال دیگر اعلام شد

پس از مندلورین، نوبت به درخشش The Bad Batch رسیده است

زمان پخش Star Wars: The Bad Batch و چند سریال دیگر اعلام شد سورنا رضایی ۲ ۰۷ اسفند ۱۳۹۹
زمان پخش Star Wars: The Bad Batch

شرکت آمریکایی والت دیزنی ساعاتی قبل زمان پخش Star Wars: The Bad Batch و هشت سریال دیگر را به صورت رسمی اعلام کرد.

دیزنی پلاس اواخر سال ۲۰۱۹ میلادی رسما آغاز به کار کرد و طی همین مدت، موفق شده نام خود را در میان موفق‌ترین سرویس‌های استریم فیلم و سریال قرار دهد. طبق آمارهایی که از سوی مدیران مجموعه به فضای مجازی راه یافت، دیزنی پلاس در سال نخست فعالیت خود عملکردی فراتر از انتظار را به نمایش گذاشت. در حالی که انتظار می‌رفت تعداد مشترکان پس از گذشت چهار سال به رقم ۹۰ میلیون نفر برسد، دیزنی پلاس موفق شد چنین رکوردی را طی مدت ۱۳ ماه به ثبت برساند. در این میان، نباید از The Mandalorian غافل شد که نقش بسزایی در شناساندن این سرویس استریم به مخاطب جهانی داشته است.

والت دیزنی، امتیاز جنگ ستارگان و دنیای سینمایی مارول را در اختیار دارد. این شرکت آمریکایی طی سال‌های گذشته تمام تلاش خود را به کار گرفت تا سریال‌هایی را بر اساس آن دو ساخته و برای پخش از سرویس استریم دیزنی پلاس آماده کند. نمونه‌ی بارزش، The Mandalorian است که در آستانه‌ی فصل سوم خود قرار دارد. نمونه‌ی دیگر، WandaVision است که طی هفته‌های آتی به پایان رسیده و جای خود را به The Falcon and the Winter Soldier می‌دهد. اگرچه دو مورد گفته شده محبوبیت بالایی دارند، دیزنی روی دیگر فرنچایزهای خود هم سرمایه‌گذاری کرده و محتویاتی را با محوریتشان ساخته است.

والت دیزنی اخیرا زمان پخش Star Wars: The Bad Batch و هشت سریال دیگر را به صورت رسمی اعلام کرده است. بر این اساس، اسپین‌آف Star Wars: The Clone Wars از تاریخ ۱۴ اردیبهشت سال ۱۴۰۰ (مصادف با چهار مه) قابل‌تماشا خواهد بود. دیگر سریالی که زمانش پخشش مشخص شده، High School Musical: The Musical: The Series نام دارد. فصل نخست آن از طریق کانال دیزنی روی آنتن رفت و حالا فصل دومش در آستانه‌ی پخش قرار دارد. قسمت‌های جدید از تاریخ ۱۴ اردیبهشت سال آتی پخش خواهند شد. در ادامه می‌توانید اسامی دیگر سریال‌ها و زمان عرضه‌شان را مشاهده کنید:

  • The Mighty Ducks: Game Changers – شش فروردین سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۲۶ مارس)
  • Big Shot – بیست و هفت فروردین سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۶ آوریل)
  • Star Wars: The Bad Batch – چهارده اردیبهشت سال ۱۴۰۰ (مصادف با چهار مه)
  • High School Musical: The Musical: The Series – چهارده اردیبهشت سال ۱۴۰۰ (مصادف با چهار مه)
  • Zenimation – بیست و یک خرداد سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۱ ژوئن)
  • The Mysterious Benedict Society – چهار تیر سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۲۵ ژوئن)
  • Monsters at Work – یازده تیر سال ۱۴۰۰ (مصادف با دو جولای)
  • Turner & Hooch – بیست و پنج تیر سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۶ جولای)
  • Chip N Dale: Park Life – یک مرداد سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۲۳ جولای)

Star Wars: The Bad Batch درباره‌ی گروهی از کلون‌های زبده و باتجربه به نام The Bad Batch را دنبال می‌کند که هر یک از اعضایش در یک زمینه‌ی خاص مهارت بسیار بالایی دارد. با پایان یافتن جنگ کلون‌ها، شخصیت‌های اصلی داستان ماموریت‌های متفاوتی را تحت عنوان مزدور انجام می‌دهند تا شاید در این حین بتوانند هدف تازه‌ای برای زندگی خود بیابند. دیگر سریال مهم، Monsters at Work است که حکم یک دنباله را برای Monsters, Inc محصول سال ۲۰۰۱ میلادی دارد. از اتفاقات پیشین شش ماه می‌گذرد و حالا نیروگاه مرکزی مانسترپلیس از خنده‌ی کودکان به عنوان سوخت استفاده می‌کند.

شخصیت اصلی Monsters at Work یکی از تکنیسن‌ها است که می‌خواهد ترفیع درجه یافته و به همکاری برای مایک و سالیوان تبدیل شود؛ زیرا آن دو حالا چهره‌هایی افسانه‌ای هستند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا