1%
  • 0/10

کار استودیو آرکین با مجموعه‌ی Dishonored به اتمام نرسیده است

اتمام داستان اصلی سری، به معنای اتمام کار کل مجموعه نیست!

کار استودیو آرکین با مجموعه‌ی Dishonored به اتمام نرسیده است ۰ ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ اخبار بازی کپی لینک
نسخه‌های جدید مجموعه‌ی Dishonored

به نظر می‌رسد که کار استودیو آرکین با Dishonored به اتمام نرسیده و احتمالا در آینده شاهد عرضه‌ی نسخه‌های جدیدی از این مجموعه خواهیم بود.

به‌تازگی، استودیو آرکین (Arkane Studios) اعلام کرده که داستان اصلی مجموعه‌ی Dishonored به پایان خود رسیده، با این حال کار این استودیو با کل سری تمام نشده است. یکی از اعضای استودیو آرکین، دینگا باکابا در سال ۲۰۱۸ میلادی اعلام کرده بود که مجموعه‌ی Dishonored برای مدت زمان زیادی به استراحت خواهد رفت؛ حالا طی مصاحبه‌ای گفته که انتشار نسخه‌های جدیدی از این سری در آینده، چندان دور از تصور هم نیست و کار این استودیو با فرنچایز Dishonored هنوز تمام نشده است.

باکابا در مصاحبه‌ی خودش با شعبه‌ی خاورمیانه‌ی وب سایت IGN، تفسیرهایی که از نقل قول قبلی او درباره‌ی Dishonored شده است را اغراق آمیز خواند و گفت که به پایان رسیدن داستان دو کاراکتر امیلی کالدوین (Emily Kaldwin) و کاروو آتانو (Corvo Attano)، به معنای به پایان رسیدن کار کل مجموعه نیست. او مجددا تاکید کرد که داستان اصلی سری که درباره‌ی شخصیت‌های مذکور است، کامل شده و به اتمام رسیده اما احتمالا در آینده شاهد نسخه‌های جدیدی از این سری باشیم که داستان کاراکترهای دیگری را روایت می‌کنند.

هنوز مشخص نیست که استودیو آرکین چه برنامه‌هایی برای آینده‌ی مجموعه‌ی Dishonored در سر دارد، با این حال می‌توان گفت که صحبت‌های باکابا دوباره کورسوی امید طرفداران این سری را زنده کرده و احتمال انتشار نسخه‌ی جدیدی از این فرنچایز را در آینده و برای نسل نهم بازی‌های ویدیویی قوت بخشیده است. این احتمال وجود دارد که نسخه‌های بعدی مجموعه، پیش در آمدی باشند بر وقایع پیش آمده در دو نسخه‌ی اصلی مجموعه یا شاید هم به طور کلی شاهد روایت داستان یک کاراکتر جدید از دنیای Dishonored را در بازی بعدی این مجموعه باشیم. باید صبر کنیم و ببینیم که در آینده چه اتفاقی رخ خواهد داد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments