1%
  • 0/10

دارندگان نسخه دیجیتالی Final Fantasy 7 Rebirth قادر به پلاتینیوم کردن آن نیستند

باگ آخرین به‌روزرسانی

دارندگان نسخه دیجیتالی Final Fantasy 7 Rebirth قادر به پلاتینیوم کردن آن نیستند ۰ ۱۳ فروردین ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
نسخه دیجیتالی Final Fantasy 7 Rebirth

کاربرانی که نسخه دیجیتالی Final Fantasy 7 Rebirth را تهیه کرده‌اند ظاهرا قادر به گرفتن تروفی پلاتینیوم بازی نیستند.

براساس گزارش منتشر شده توسط نشریه کوتاکو، از زمانی که کمپانی اسکوئر انیکس (Square Enix) پچ نسخه 1.020 بازی را منتشر کرده، یکی از آخرین کوئست‌های جانبی این بازی نقش آفرینی تحت عنوان “Can’t Stop, Won’t Stop” تنها در نسخه فیزیکی بازی قابل تکمیل شدن است.

یکی از کاربران در ساب ردیت بازی مورد بحث نوشت:”خط داستانی این کوئست برای برخی افراد با مشکل یا باگ  مواجه شده و مهم نیست چه کاری انجام دهید، بازی پیشرفت و امتیاز کسب شده توسط شما را پردازش و مورد محاسبه قرار نمی‌دهد. من چندین بار پشت سر هم به امتیاز 32 هزار در مینی‌ گیم دوچرخه سواری رسیدم و راه‌های مختلفی برای عبور از این مرحله امتحان کردم. اما کوئست آن هرگز ظاهر نمی‌شود.”

کاربر دیگری نیز که نسخه دیجیتالی Final Fantasy 7 Rebirth را تهیه کرده، به این شکل اضافه کرد که “این موضوع اکنون برای من نیز اتفاق افتاد. به معنای واقعی، این انجام دادن کوئست آخرین کاری است که برای تکمیل اولین پلی‌ترو خود باید انجام دهم. این موضوع بسیار آزاردهنده است.”

در حالی که به نظر می‌رسد آخرین به‌روزرسانی منتشر شده باعث ایجاد مشکل درون بازی شده، افرادی که نسخه فیزیکی بازی را تهیه کرده باشند، می‌توانند بازی را از کنسول پلی‌استیشن خود حذف کرده، ارتباط کنسول با اینترنت را قطع نموده و سپس از طریق دیسک نسبت به نصب مجدد بازی اقدام نمایند. چنان‌چه فایل سیو یا ذخیره ایجاد شده به قبل از به‌روزرسانی اختصاص داشته باشد، تروفی این کوئست باید برای کاربران آنلاک شده و نشانه آن ظاهر شود. در عین حال دارندگان نسخه دیجیتالی فعلا باید منتظر بمانند تا شرکت اسکوئر انیکس با انتشار به‌روزرسانی جدید دیگری به رفع این مشکل بپردازد.

عنوان Final Fantasy 7 Rebirth ادامه‌ای بر بازی در انتهای ماه فوریه به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن 5 عرضه شد و با واکنش مثبت منتقدان و مخاطبین همراه شده است.




نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments