عرضه‌ی بازی Digimon Survive تاخیر نخواهد داشت

بازی جدید فرنچایز دیجیمون همچنان در ۲۰۲۰ منتشر می‌شود

عرضه‌ی بازی Digimon Survive تاخیر نخواهد داشت مهسا سپاهی ۰ ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی
Digimon Survive

سازندگان Digimon Survive اعلام کردند اخبار پیرامون تاخیر در انتشار این بازی حقیقت ندارد و برنامه‌ی عرضه‌ی آن تغییر نکرده است.

اخیرا گزارشی در مجله‌ی ژاپنی Famitsu منتشر شد که نگرانی‌هایی برای طرفداران فرنچایز دیجیمون و کسانی که در انتظار بازی Digimon Survive هستند، ایجاد کرد. این مجله‌ی هفتگی گفته بود انتشار بازی در حال توسعه‌ی دیجیمون به تاخیر می‌افتد و تاریخ عرضه‌ی آن نامعلوم است. حالا به‌نظر می‌رسد این گزارش تنها یک سوء تفاهم بوده و طبق گفته‌ی رسانه‌ی Gematsu، تاریخ انتشار این بازی تغییر نخواهد کرد.

شرکت بندای نمکو (Bandai Namco) در یک بیانیه‌ی رسمی خبر تاخیر انتشار Digimon Survive را رد کرد و در مورد برنامه‌های خود توضیح داد. در این بیانیه تاکید شده جدیدترین بازی فرنچایز دیجیمون همچنان در سال ۲۰۲۰ عرضه می‌شود. از طرفی، تهیه ‌کنندگان این بازی، سوزوکی کاتسوکی و هابو کازوماسا درمورد جزئیات و محتوای Digimon Survive اطلاعاتی را در اختیار طرفداران قرار دادند.

طبق گفته‌ی کاتسوکی، بازی جدید فرنچایز دیجیمون دارای دو بخش درام و مبارزه‌ای خواهد بود که هرکدام محتوای جذابی را برای بازیکنان به نمایش می‌گذارند. در بخش درام، کاربران به ارتباط کاراکتر خود و بقیه‌ی افراد دنیای دیجیمون می‌پردازند و بیشتر حاوی ماجراجویی متنی است. این بخش به بازیکن بستگی دارد که چه تصمیماتی بگیرد و گزینه‌های پیش‌رو را بررسی کند، چون انتخاب‌ کاربران روی مسیر بازی تاثیر می‌گذارد. بخش جذاب‌تر بازی قسمت مبارزه‌ای آن شمرده می‌شود که به صورت نقش آفرینی تاکتیکی اجرا می‌شود.

طبق گفته‌ی استودیوی بازیسازی بندای نمکو، بازی Digimon Survive در سال جاری میلادی برای ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 4، رایانه‌های شخصی و نینتندو سوییچ منتشر می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا