تریلر جدیدی از ریبوت فرنچایز Digimon منتشر شد

نجات دنیا با دیجیمون‌ها

به تازگی تریلر و اطلاعات جدیدی از نسخه‌‌ی بازسازی شده‌ی Digimon Adventure برای طرفداران این فرنچایز محبوب منتشر شده است.

قبل‌تر سازندگان فرنچایز Digimon اعلام کردند که به زودی قرار است فصل جدیدی از سری Adventure این انیمه‌ی پر طرفدار منتشر شود که دوباره به به سراغ ۸ شخصیت اصلی و دیجیمون‌های آن‌ها خواهد رفت. داستان کلی این انیمه، وجود دنیای دیجیتالی است که در آن موجوداتی به‌نام دیجیمون وجود دارند و با حضور در دنیای انسان‌ها دوستان تازه‌ای پیدا می‌کنند. در ریبوت Digimon Adventure قرار است شاهد تروریست سایبری باشیم و قهرمانان ما باید به‌عنوان نجات دهنده‌‌های دنیا با این شرارت مبارزه کنند و انسانیت را نجات دهند.

دیجیمون یکی از خاطره‌انگیزترین و محبوب‌ترین مجموعه‌های ساخته شده در طول تاریخ شمرده می‌شود که تا امروز قسمت‌های زیادی از آن عرضه شده‌ است. به تازگی اطلاعات جدیدی از نسخه‌ی ریبوت این انیمه منتشر شده که شامل معرفی بازیگران هم می‌شود. تنها تغییر اساسی که در لیست بازیگران وجود دارد، کاراکتر تای شمرده می‌شود که یوکو سانپه نقش آن را بر عهده خواهد داشت. همچنین Takeshi Kusao ( بازیگر نقش Trunks در دراگون بال)، به‌عنوان Joe و می سونوزاکی در نقش گاتومون در این انیمه حضور خواهند داشت. طبق اطلاعات منتشر شده، یوکو سانپی به عنوان تایچی یاگامی، دایزوکه نامیکاوا در نقش یاماتو ایشیدا، ریوکو شیرازیشی در نقش سورا تاکنوچی، یومیکو کوبایاشی به عنوان کوشیرو ایزومی، ماریکا کانو در نقش میمی تاکیکاوا و
تاکشی کوشائو به عنوان جو کیدو، از بازیگرانی هستند که در این ریبوت حضور خواهند داشت.

طبق جدیدترین تریلر منتشر شده، فصل جدید Digimon Adventure در ۱۷ فروردین ۱۳۹۹ (پنجم آپریل) عرضه خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا