#مهسا_امینی

پاسخ معنادار ویلم دفو به یک سوال؛ آیا حضور گرین گابلین در Spider-Man 3 قطعی شده است؟

بازگشتی در کار نیست!

گرین گابلین در Spider-Man 3

ویلم دفو در مصاحبه اخیر خود با وب سایت Collider جمله‌ای را به زبان آورد که ظاهرا حکم تاییدی بر حضور گرین گابلین در Spider-Man 3 است.

Spider-Man: No Way Home، یکی از مورد انتظاراترین فیلم‌های سال ۲۰۲۱ میلادی است. اگرچه مارول و سونی تمام تلاش خود را به کار گرفته‌اند تا از انتشار هر گونه جزئیاتی جلوگیری کنند، تا به این لحظه می‌دانیم داستان حول محور مولتی‌ورس چرخیده و پیتر پارکر باید مقابل الکترو با نقش‌آفرینی جیمی فاکس (Jamie Foxx) و اختاپوس با نقش‌آفرینی آلفرد مولینا (Alfred Molina) بایستد. اینطور که به نظر می‌رسد، لیست بازیگران قدیمی فیلم‌های مرد عنکبوتی که برای ایفای نقش‌های خود بازمی‌گردند به همین دو مورد خلاصه نمی‌شود. طبق گزارش‌های غیررسمی، توبی مگوایر (Tobey Maguire) و اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) نسخه‌های متفاوت مرد عنکبوتی را به تصویر می‌کشند.

شایعه‌ها اینجا به انتها می‌رسد. اگر ادعاهای منابع غیررسمی حقیقت داشته باشد، نسخه تام هالند (Tom Holland) مرد عنکبوتی باید به مبارزه با گرین گابلین، مرد شنی، مارمولک و راینو هم بپردازد. مطابق انتظار، بازیگران قدیمی نقش‌های مزبور، یعنی ویلم دفو (Willem Dafoe)، توماس هیدن چرچ (Thomas Haden Church)، کرت کانرز (Curt Connors) و پل جیماتی (Paul Giamatti) بازمی‌گردند. در ضمن، جف اسنایدر (Jeff Sneider) گزارشگر وب سایت Collider چندی پیش مدعی شد نام Spider-Man: No Way Home در واقع به شخصیت‌های منفی داستان اشاره دارد که طی اتفاقاتی از دنیای خود به دنیایی دیگر انتقال یافته و قادر به بازگشت نیستند.

ویلم دفو اخیرا مصاحبه‌ای را با وب سایت Collider انجام داده است. خبرنگار بخشی از گفتگو را به فیلم‌های جدید این بازیگر اختصاص داد که هنوز اکران نشده‌اند. دفو در پاسخ تعدادی فیلم را نام برد و سپس گفت صحبتی از دیگر آثارش به میان نیاورده و ترجیح می‌دهد اطلاعات و آیتم‌های تبلیغاتی‌‌شان در زمان مناسب به فضای مجازی بیایند. ارائه چنین پاسخی از سمت هنرپیشه آمریکایی باعث به وجود آمدن گمانه‌زنی‌هایی در فضای مجازی شده است. گروهی از کاربران، جمله دفو را حکم تاییدی بر حضور گرین گابلین در Spider-Man 3 می‌دانند. طبق اطلاعات رسمی، او چهار فیلم دارد که هنوز روی پرده نقره‌ای نیامده‌اند. نکته جالب ماجرا اینجا است که سخت‌گیری چندانی در قبال هیچ کدام از چهار فیلم وجود ندارد. در نتیجه، دفو به راحتی می‌توانست درباره‌شان صحبت کند.

شواهدی که نشان می‌دهد بازیگران قدیمی فیلم‌های مرد عنکبوتی برای ایفای نقش‌های  خود در Spider-Man: No Way Home بازمی‌گردند، به همین مورد خلاصه نمی‌شود. اسد آیاز (Asad Ayaz) مدیر بازاریابی والت دیزنی چندی پیش مصاحبه‌ای را با The Hollywood Reporter انجام داد. او در بخشی از گفتگو فاش کرد سونی پیکچرز وظیفه تبلیغ و بازاریابی No Way Home را بر عهده دارد. با این حال، همکاری نزدیکی با مارول انجام می‌دهد تا نتیجه کار مطابق انتظارات هر دو طرف باشد. به عقیده گروهی از طرفداران، وسواسی که سونی و مارول در قبال تبلیغات دارند، نتیجه عظمت و اهمیت فیلم است.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا