نسخه‌های آلفای ریمستر Diablo II پیش از عرضه‌ی رسمی از راه می‌رسند

این بازی، دو نسخه‌ی آلفا خواهد داشت

نسخه‌های آلفای ریمستر Diablo II پیش از عرضه‌ی رسمی از راه می‌رسند سورنا رضایی ۰ ۱۵ اسفند ۱۳۹۹ اخبار بازی
نسخه‌های آلفای ریمستر Diablo II

طبق اطلاعاتی که از سوی بلیزارد اینترتینمنت و ویسکاریس ویژنز منتشر شده، نسخه‌های آلفای ریمستر Diablo II پیش از عرضه‌ی رسمی از راه می‌رسند.

در حالی که چند روز با شروع BlizzConline 2021 فاصله داشتیم، روند افشای اطلاعات از محتواهای رویداد آغاز شد. در ابتدا، افشاگری به نام Metro در یکی از رشته توییت‌های خود اعلام کرد نسخه‌ی ریمستر Diablo II در دست ساخت بوده و در جریان رویداد معرفی می‌شود. تقریبا در همین بازه‌ی زمانی، یک افشاگر دیگر ادعاهای مشابهی را مطرح کرد. او که تحت عنوان Kaiser499 فعالیت می‌کند، به طرفداران اطمینان خاطر داد محصول مورد نظر با نام Diablo 2 Resurrected به بازار می‌آید. زمان برگزاری بلیزکان ۲۰۲۱ فرا رسید و مشخص شد تمامی شایعه‌ها حقیقت داشتند.

طبق اطلاعات رسمی، نسخه‌های آلفای ریمستر Diablo II پیش از عرضه‌ی رسمی در دسترس قرار می‌گیرند. نسخه‌های آلفا تعدادشان به رقم ۲ رسیده و تنها روی پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر می‌شوند تا تیم توسعه بتواند بر اساس بازخوردهای دریافتی، عیب‌ها را برطرف کرده و نقاط قوت را بهبود ببخشد. در صورتی که می‌خواهید نسخه‌های آلفای Diablo 2 Resurrected را تجربه کنید، باید به این لینک مراجعه کرده و پس از ورود به حساب کاربری خود در پلتفرم بتل نت، روی گزینه‌‌ای که در وسط صفحه قرار دارد کلیک کنید. با انجام این کار، ثبت نام انجام شده و باید منتظر اطلاعرسانی سازندگان باشید.

از ویژگی‌های شاخص Diablo 2 Resurrected می‌توان به سبک طراحی جدید، افزایش جزئیات مدل‌ها و محیط، بهبود انیمیشن‌ها و افکت‌ها، نورپردازی پویا و اضافه شدن وضوح تصویرهای بالا از جمله 4K اشاره کرد. از آن‌جایی که بلیزارد اینترتینمنت و ویسکاریس ویژنز می‌خواهند رضایت طرفداران قدیمی را جلب کند، تصمیم گرفته‌اند هسته‌ی اصلی گیم‌پلی بدون تغییر بماند. در نتیجه، سیستم‌های مختلف از جمله هوش مصنوعی عملکردی مشابه با نسخه‌ی اصلی خواهند داشت. با اینحال، تغییراتی جزئی به وجود آمده است؛ برای مثال، کاربر می‌تواند آیتم‌ها را بین کوله پشتی شخصیت‌های مختلف خود انتقال دهد.

خریداران نسخه‌ی ریمستر Diablo II می‌توانند گزینه‌ای را فعال کند تا کاراکتر برخی از آیتم‌های ارزشمند مانند طلا و آپگریدها را به صورت خودکار بردارد. علاوه بر این، امکان انتقال فایل‌های ذخیره فراهم شده است. به واسطه‌ی پشتیبانی از چنین قابلیتی، کاربران می‌توانند سیوهای (Save) نسخه‌ی قدیمی را در نسخه‌ی ریمستر بارگذاری کرده و ادامه را از همان نقطه‌ای که رها کرده بودند تجربه کنند. در ضمن، آن دسته از افرادی که گرافیک سه بعدی و امروزی برایشان قابل‌تحمل نیست، می‌توانند گزینه‌ی مربوطه را در تنظیمات فعال کنند تا جلوه‌های بصری مانند نسخه‌ی قدیمی شود.

زمان انتشار Diablo 2 Resurrected مشخص نبوده و تنها می‌دانیم در تاریخ نامشخصی از سال جاری میلادی برای کنسول‌های نسل هشتم، نسل نهم و رایانه‌های شخصی در دسترس قرادر می‌گیرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا