توسعه‌دهندگان از قابلیت جالب Diablo 4 می‌گویند

با مکانیک Sorceress Enchantment آشنا شوید

Diablo 4

بلیزارد به تازگی در مورد ویژگی جالب Diablo 4 و مکانیک Sorceress Enchantment توضیح داده است.

تیم توسعه‌دهنده‌ی Diablo 4 در حال حاضر مشغول به‌روزرسانی و توسعه‌ی این عنوان هستند و هر چند وقت یک‌بار اطلاعات جالبی درمورد این بازی مورد انتظار ارائه می‌دهند. در توییتی که اخیرا در صفحه‌ی رسمی بازی منتشر شده، سازندگان به آیتم‌ها، مهارت‌ها و روند پیشرفت بازی اشاره کرده‌اند. Sorceress Enchantment هم یکی دیگر از مواردی است که بلیزارد درمورد آن صحبت کرده و می‌گوید در به‌روزرسانی‌های پیش‌رو قرار است از آن استفاده شود.

سیستم Sorceress’ Enchantment یا افسون جادوگر، گیم‌پلی منحصر به فردی را به کاربران Diablo 4 ارائه می‌کند. به طور کلی این سیستم برای مهارت‌ها و سلاح‌های کلاس‌های مختلف درنظر گرفته شده است.  به طور مثال با کمک این مکانیک، نژاد بربرها قادر خواهند بود در زمان اندکی از بین سلاح‌های مختلف انتخاب کرده و از طریق سیستم اختصاصی آرسنال، قدرت خود را بیشتر کنند. از طرفی دیگر، جادوگر می‌تواند از قدرت و مهارت‌های خود برای طلسم کردن دشمن استفاده کند.

یکی از موارد جدیدی که در بازی گنجانده شده، کمپ‌ها هستند. این مناطق به طور معمول تحت تاثیر یک اتفاق ویران یا نفرین شده‌ قرار دارند و بازیکن می‌تواند آنها را تبدیل به پایگاه کند. طی تست پری-آلفا مشخص شده کمپ‌ها یکی از بخش‌های محبوب آزمایش‌کنندگان هستند. همچنین، گفته می‌شود برقراری تعادل میان المان‌های چندنفره و بخش کمپین، یکی از بزرگ‌ترین چالش‌های تیم سازنده بوده که آن‌ها برای حل این موضوع از بازی‌های با دنیای مشترک (Shared-world) الهام گرفته‌اند.

جالب است بدانید به طور کلی، بلیزارد سعی کرده تا در توسعه‌ی Diablo 4 نظرات و انتقاد‌های طرفداران را درنظر بگیرد و آن‌ها را روی این بازی مورد انتظار اعمال کند.

بازی Diablo 4 برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان در دست ساخت قرار داشته و در تاریخ نامشخصی از سال ۲۰۲۱ میلادی منتشر خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا