1%
  • 0/10

انتشار بسته الحاقی Destiny 2: The Final Shape عقب افتاد

تا اواخر بهار سال آتی

انتشار بسته الحاقی Destiny 2: The Final Shape عقب افتاد ۰ ۰۷ آذر ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
بسته الحاقی The Final Shape

بر اساس بیانیه اخیر استودیو بانجی، انتشار بسته الحاقی The Final Shape بازی Destiny 2 تا ماه ژوئن سال آینده عقب افتاد.

اگر اخبار بازی‌ها را دنبال کرده باشید، احتمالا اطلاع دارید که چند وقتی است شایعه‌های متعددی در خصوص احتمال تاخیر در عرضه بسته الحاقی جدید بازی دستینی ۲ به گوش می‌رسد. حال، این گزارش‌ها به واقعیت تبدیل شدند و ساعاتی پیش استودیوی بانجی رسما از تاخیر چند ماهه این محتوا خبر داد.

بر اساس پیام اخیر استودیوی بانجی، بسته الحاقی  The Final Shape بازی Destiny 2 که پیش‌تر برای عرضه در روز ۲۷ فوریه سال ۲۰۲۴ میلادی (۸ اسفند ماه) برنامه‌ریزی شده بود، اکنون در پی تاخیر سه ماهه، در روز ۴ ژوئن سال آینده میلادی (۱۵ خرداد ماه سال ۱۴۰۳) برای تمام پلتفرم‌ها منتشر خواهد شد.

تیم سازنده علت اصلی این تاخیر را مشخص نکرده، اما برخی‌ها بر این باور هستند که محتوای فاینال شیپ در حد انتظارها نبوده و مهم‌تر اینکه میزان پیش فروش این بسته الحاقی کمتر از پیش‌بینی سازندگان است. به همین خاطر، بانجی انتشار این دی‌ال‌سی را به ماه ژوئن موکول کرده تا ضمن بهبود وضعیت آن، میزان استقبال از بازی را افزایش دهد.

در خلال این گفته‌ها، لازم به ذکر است که استودیوی بانجی به هوادارهای دستینی ۲ وعده داده که در ماه آوریل اطلاعات بیشتری از محتوا و همچنین گیم پلی بسته الحاقی The Final Shape به اشتراک گذاشته خواهد شد.

از دیگر خبرهای مرتبط با دستینی ۲، بهتر است بدانید که کراس اور Destiny 2 و The Witcher از امروز و همزمان با انتشار فصل آرزو (Season of The Wish) برگزار می‌شود. این بسته شامل زره، اسکین روح، اسپارو، اموت و اسپارو به همراه حرکت تمام‌کننده جدید با اقتباس از گرالت (شخصیت اصلی مجموعه ویچر) می‌شود که بازیکن‌ها می‌توانند از طریق فروشگاه این محتوا را خریداری کنند.

بازی شوتر و چندنفره Destiny 2 در حال حاضر به طور رایگان برای کنسول‌های ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 و همچنین پلتفرم رایانه شخصی در دسترس قرار دارد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments