تیزر فیلم The Equalizer 3 خشونت لگام گسیخته دنزل واشنگتن را نشان می‌دهد

آخرین ماجراجویی رابرت مک کال

استودیو سونی که وظیفه اکران را به دوش می‌کشد، ساعاتی قبل تیزر فیلم The Equalizer 3 را در شبکه اجتماعی ایکس به اشتراک گذاشته است.

آنتونی فوکوا (Antoine Fuqua) یک فیلمساز آمریکایی بوده و در سال ۲۰۱۴ میلادی فیلم The Equalizer را به سینماها آورد؛ اثری که بر اساس سریالی به همین نام ساخته شده و توانسته بود در کنار جلب بازخوردهای مثبت، فروش خوبی را تجربه کند. قسمت دوم حدوداً چهار سال بعد روی پرده نقره‌ای آمد و در تکرار دستاوردهای قسمت اول موفق بود تا سونی با تولید قسمت سوم موافقت کند. این اثر مانند قسمت‌های پیشین دنزل واشنگتن (Denzel Washington) را در نقش اصلی خود دارد.

در پی اتفاقاتی که در قسمت‌های پیشین برابرساز رخ داد، رابرت مک کال تصمیم گرفت به ایتالیای جنوبی رفته تا بتواند با دور شدن از همه چیز یک زندگی آرام و بدون دردسر را تجربه کند. مطابق انتظار، شرایط آنطور که شخصیت اصلی می‌خواهد پیش نمی‌رود. او طی اتفاقاتی متوجه می‌شود دوستان جدیدی که در ایتالیا پیدا کرده، با مافیای سیسیل به مشکل برخورده‌اند. از همین رو، تصمیم می‌گیرد از مهارت‌های گذشته‌اش برای نجاتشان استفاده کند.

سونی پیکچرز ساعاتی قبل تیزر فیلم The Equalizer 3 را در شبکه اجتماعی ایکس (توییتر) قرار داده است. این ویدیو تنها ۲۱ ثانیه زمان دارد اما بخوبی نشان می‌دهد که رابرت مک کال به هیچ وجه از ماهیت خشونت آمیز خود دور نشده و همان فرد همیشگی است. در تیزر شاهد شکستن استخوان دست، زیر گرفتن با یک خودرو سدان و فرو کردن یک سلاح هفت تیر در صورت هستیم. در ضمن، طبق متنی که در کپشن نوشته شده، می‌توان انتظار داشت این مجموعه با قسمت سوم به انتها رسیده و قسمت چهارمی ساخته نخواهد شد.

از بازیگران جدیدی که در قسمت سوم برابرساز حضور دارند، می‌توان داکوتا فنینگ (Dakota Fanning) را نام برد که فیلم‌های شاخصی مانند War of the Worlds و Once Upon a Time in Hollywood در پرونده هنری‌اش دیده می‌شود. دیوید دنمن (David Denman) هم در فیلم حاضر است. او قبلاً در فیلم‌های زیادی مانند Thirteen Hours: The Secret Soldiers of Benghazi  نقش آفرینی کرده است.

در انتها، لازم به ذکر است فیلم The Equalizer 3 از تاریخ ۱۰ شهریور (مصادف با یک سپتامبر) به سالن‌های سینما خواهد آمد.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا