مارک در انیمه شیطان کش
1%
  • 0/10

توضیح تاثیرات و قدرت‌های مارک در انیمه شیطان کش

آیا هاشیراها می‌توانند بر شیاطین رده بالا غلبه کنند؟

توضیح تاثیرات و قدرت‌های مارک در انیمه شیطان کش ۱ ۱۸ دی ۱۴۰۲ مقالات جانبی انیمه کپی لینک

فصل سوم انیمه جذاب و هیجان انگیز شیطان کش (Demon Slayer) در رابطه با ظاهر شدن نشانه‌های دو هاشیرا خواهد بود که در نتیجه آن، از قدرت فوق العاده بالایی برخوردار می‌شوند تا بتوانند در برابر شیطان‌های رده بالا قرار بگیرند و آن‌ها را شکست دهند. با این حال، تا به امروز نیز، در طول داستان، به طور کامل، به توضیح توانایی‌های مارک در انیمه شیطان کش پرداخته نشده است. به همین ترتیب، ما در ادامه این مطلب، نشانه‌‌‌ی هاشیراها، و توانایی‌های که به وسیله آن به دست می‌آورند را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

با وجود آنکه در حال حاضر، طرفداران انیمه جذاب و دیدنی شیطان کش، تا حدودی در رابطه با نشانه تانجیرو (Tanjiro) بر روی صورتش، اطلاعات دارند، اما با این حال، نشانه او یک مورد استثنا به حساب می‌آید؛ زیرا که خانواده او، قدرت هینوکامی کاگورا (Hinokami Kagura) را به نسل‌های بعدی خود منتقل می‌کند. این قدرت، یک تکنیک تنفس خورشید است که بر روی سمت چپ پیشانی کاربر آن، یک علامت سوختگی بزرگ و زرشکی رنگ، قرار می‌دهد. اما ظاهر شدن اینگونه مارک در انیمه شیطان کش، می‌تواند با تقویت تکنیک‌های تنفسی دیگر نیز صورت بگیرد؛ اگرچه، شرایط ظاهر شدن آن می‌تواند برای کاربران مختلف، متفاوت باشد.

زمانی که یک شیطان کش در برابر شیطان‌های رده بالا قرار می‌گیرد، علیرغم اینکه چقدر قوی باشد، توانایی‌هایش نمی‌تواند با قدرت اینگونه از شیطان‌ها، برابری کند و به همین خاطر نیز، غلبه کردن بر آن‌ها، به امری غیرممکن تبدیل شده است. با این حال، اگر یک شیطان کش‌ بتواند این نشانه‌ها را در خود بیدار کند، از نیروی مورد نیاز برای مقابله و در نتیجه آن، غلبه کردن بر چنین شیطان‌هایی، بهره می‌برد.

مارک در انیمه شیطان کش به چه معنا است؟

بر روی بدن کسانی که در گذشته از بیشترین پتانسیل سبک‌های تنفسی مختلف استفاده می‌کردند، نشانه‌هایی ظاهر می‌شد. این اتفاق، به ویژه در دوران سنگوکو رخ می‌داد که به عنوان عصر طلایی شیطان کش شناخته شده است.

به طور کلی، مارک در انیمه شیطان کش به زخم‌های مادرزادی شباهت دارد که بیشتر مواقع، بر روی صورت افراد ظاهر می‌شود. شرایط ظاهر شدن چنین نشانه‌هایی می‌تواند برای کاربران مختلف، متفاوت باشد و برای هر کاربر نیز، شکل خاصی به خود می‌گیرد و به همین خاطر نیز، در اشکال منحصر به فردی ظاهر می‌شوند.

زمانی که نشانه‌های شیطان کش ظاهر می‌شوند، شکل آن و قدرت‌هایی که به کاربر خود داده بود نیز، پس از مدت زمان مشخصی، از بین می‌رود. اگرچه می‌توان آن را از طریق آموزش‌های ویژه و یا قرار گرفتن در شرایط به خصوصی، حفظ و یا دوباره فعال کرد.

نشانه‌های شیطان کش چگونه فعال می‌شوند؟

شیطان کش‌ها تنها در شرایط بسیار خاصی می‌توانند این نشانه‌ها و قدرت‌های آن را در خود بیدار کنند که البته، منجر به تقویت توانایی‌های فعلی آن‌ها نیز می‌شود. این شرایط خاص، عبارت است از ضربان قلب بیش از 200 ضربه در دقیقه و همچنین دمای بدن بالای 120 درجه فارنهایت.

اگرچه، شرایط ذکر شده برای انسان‌های عادی، می‌تواند کشنده باشد اما با این حال، بدن هاشیراها به اندازه‌ای قوی هست که بتواند در برابر آن‌ها مقاومت کند و از محدودیت‌های بدن یک فرد معمولی، فراتر برود. نکته جالب که وجود دارد این است که مهمترین پیش نیاز برای فعال کردن این نشانه‌ها، تماس با فردی است که خود دارای نشانه شیطان کش می‌باشد. اگر همه این شرایط به صورت همزمان، مهیا نباشند، نشانه‌های شیطان کش نیز نمی‌تواند فعال شود. 

توانایی‌هایی که با ظاهر شدن نشانه شیطان کش بدست می‌آیند:

نشانه شیطان کش، قدرت بدنی و سرعت کاربر را به صورت چشمگیری افزایش می‌دهد. این نشانه، همچنین مقاومت کاربر را در برابر خون تغییر شکل دهنده موزان (Muzan) نیز افزایش می‌دهد که تا حدودی به تکنیک تنفس با تمرکز کامل، شباهت دارد.

علاوه بر این، کاربرانی که از این نشانه‌ها برخوردارند می‌توانند به «دنیای شفاف» دسترسی پیدا کنند. این توانایی به آن‌ها اجازه می‌دهد تا بدن دیگران را به گونه‌ای مشاهده کنند که انگار از پوست شفافی برخوردار هستند. به این ترتیب، هر کاربر، قادر به دیدن جریان خون، تنفس، انقباضات عضلانی و حرکات مفصلی شیطان‌ها می‌شود.

دنیای شفاف باعث می‌شود که شیطان کش‌ها بتوانند حرکات دشمنان خود را از قبل پیش بینی کنند و بدون آنکه مورد هدف قرار بگیرند، بر آن‌ها غلبه کنند. نکته جالب دیگری که در رابطه با دنیای شفاف وجود دارد این است که کابران خود را قادر می‌سازد تا وقایع اطرافشان، به صورت حرکت آهسته رخ بدهد و به این ترتیب اینگونه افراد، می‌توانند سرعت واکنش خود به حملات دشمن را افزایش دهند.

یکی دیگر از توانایی‌های منحصر به فردی که نشانه‌های شیطان کش در اختیار کاربران خود قرار می‌دهند، شمشیر نیچیرین (Nichirin Sword) قرمز رنگ است. این شمشیرها، گرمای بسیار شدیدی تولید می‌کنند که در نتیجه آن، حتی قدرتمندترین شیاطین هم نمی‌توانند بدن خود را بازسازی کنند. به همین خاطر بود که یوریچی (Yoriichi) نیز توانست زخم‌هایی را بر بدن موزان وارد کند که حتی پس از گذشت 500 سال هم او را می‌سوزاند.مطالب مرتبط

دیگران نیز خوانده‌اند

نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments