اولین تریلر Deep Blue Sea 3 کوسه‌های مرگبار را به تصویر می‌کشد

نسخه‌ی دیجیتالی اوایل مرداد ماه منتشر می‌شود

استودیوی برادران وارنر چندی پیش اولین تریلر Deep Blue Sea 3 را در فضای مجازی منتشر کرد. این فیلم اوایل مرداد ماه به پلتفرم‌های دیجیتالی خواهد آمد.

رنی هارلین (Renny Harlin) که با ساخت آثار مختلفی از جمله Die Hard 2 نامی برای خود دست و پا کرده بود، در سال ۱۹۹۹ میلادی فیلم Deep Blue Sea را به سینماها برد. اگرچه عنصر تعلیق و همچنین طراحی سکانس‌های اکشن از نقاط قوتش بودند اما داستان هیچ چیز جدیدی برای ارائه نداشت. همین مسئله هم باعث شد بازخوردهای منتقدان متوسط باشد. با وجود این، در باکس آفیس جهانی مورد استقبال قرار گرفت و به فروشی معادل ۱۶۴ میلیون دلار دست یافت. برادران وارنر ۱۹ سال بعد قسمت دوم را ساخت. این استودیوی آمریکایی حالا خود را برای انتشار قسمت سوم آماده می‌کند.

چندی پیش اولین تریلر Deep Blue Sea 3 از طریق کانال استودیوی برادران وارنر در یوتیوب منتشر شد. این ویدیوی تبلیغاتی در حدود ۲ دقیقه زمان داشته و تلاش شخصیت‌ها را برای نجات از دست کوسه‌های مرگبار نشان می‌دهد. در صورتی که اخبار را دنبال نکرده‌اید، باید بگوییم که داستان این قسمت روی دکتر اما کالینز تمرکز دارد. او به همراه چند فرد دیگر به جزیره‌ای کوچک به نام لیتل هپی می‌روند تا بتوانند روی تاثیرات آب و هوا بر کوسه‌های سفید تحقیق کنند. در همین بین، یه گروه دیگر با هدف یافتن سه کوسه‌ی به ظاهر معمولی به جزیره می‌آیند؛ کوسه‌هایی که به واسطه‌ی مهندسی ژنتیک به موجوداتی بسیار باهوش و خطرناک تبدیل شده‌اند.

از بازیگران حاضر در Deep Blue Sea 3 می‌توان به تانیا ریموند (Tania Raymonde)، ناتانیل بوزولیچ (Nathaniel Buzolic)، امرسون بروکس (Emerson Brooks)، برن فاستر (Bren Foster) و رینا آئوی (Reina Aoi) اشاره کرد. وظیفه‌ی کارگردانی به جان پوگ (John Pogue) سپرده شده است که اواخر دهه‌ی ۹۰ میلادی وارد حوزه‌ی فیلمسازی شد. او در طول این سال‌ها روی پروژه‌های مختلفی کار کرده که شناخته‌شده‌ترینشان The Fast and the Furious محصول سال ۲۰۰۱ است. او به عنوان تهیه‌کننده‌ی اجرایی در تیم تولید آن اثر حضور داشت. در ضمن، فیلمنامه‌ی سومین قسمت Deep Blue Sea را درک بلکمن (Dirk Blackman) نوشته است. در پرونده‌ی حرفه‌ای او فیلم‌های Black Mask 2: City of Masks و Underworld: Rise of the Lycans دیده می‌شود.

فیلم Deep Blue Sea 3 قرار است از تاریخ ۷ مرداد (مصادف با ۲۸ جولای) در پلتفرم‌های دیجیتالی عرضه شود. نسخه‌ی فیزیکی هم از تاریخ ۴ شهریور (مصادف با ۲۵ آگوست) در دسترس خواهد بود. ذکر این نکته خالی از لطف نیست که جدیدترین محصول برادران وارنر از همان ابتدا با هدف انتشار در سینمای خانگی مراحل ساخت را پشت سر می‌گذاشت و هرگز برنامه‌ای برای اکران گسترده‌اش وجود نداشت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا