1%
  • 5.5/10

تریلر فیلم ددپول 3 یک سوال بسیار مهم را بی پاسخ گذاشت!

غیبت شخصیتی بسیار مهم

تریلر فیلم ددپول 3 یک سوال بسیار مهم را بی پاسخ گذاشت! ۴ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
تریلر فیلم ددپول 3

تریلر فیلم ددپول 3 که اخیراً منتشر شده، نکات بسیار مهم متعددی را در خود جای داده اما یک سوال حائز اهمیت را بدون پاسخ رها کرده است.

شخصیت ددپول (Deadpool) در میان طرفداران کمیک بوک از محبوبیت بالایی برخوردار بوده و ساخت اقتباس سینمایی برای قرار گرفتن نامش در لیست آثار مورد انتظار سال و ایجاد هایپی عظیم کافی است. اینکه قسمت سوم Deadpool روی شخصیت ولورین (Wolverine) هم تمرکز دارد، باعث شده هایپ موجود چندین برابر شود. از همین رو، بزرگنمایی نیست اگر بگوییم Deadpool 3 یکی از مورد انتظارترین فیلم‎‌های چند سال اخیر سینما محسوب می‌شود.

همان‌طور که منابع غیررسمی مدعی شده بودند، والت دیزنی نخستین تریلر فیلم ددپول 3 را حین برگزاری پنجاه و هشتمین رقابت سوپر بول (Super Bowl LVIII) به نمایش گذاشت و سپس آن را در فضای مجازی منتشر کرد. این ویدیو که بیش از دو دقیقه زمان داشته، نکات بسیار مهمی را در خود جای داده است: از همکاری ددپول با سازمان اختلالات زمانی گرفته تا اولین نگاه به شرور اصلی داستان، ملاقات با واریانتی متفاوت از ولورین و اشاره به سافت ریبوت فرنچایز Marvel Cinematic Universe.

با وجود نکات متعدد، تریلر فیلم ددپول 3 یک سوال بسیار مهم را بدون پاسخ گذاشته است: کیبل (Cable) کجاست؟ ویدیو مزبور با نمایش تولد وید ویلسون آغاز شده و در این جشن با دوستان و همکاران وید تجدید دیدار می‌کنیم اما خبری از کیبل نیست. شاید گمان کنید او به زمان خودش یعنی آینده بازگشته اما این موضوع نمی‌تواند صحیح باشد. کیبل در انتهای قسمت دوم تصمیم گرفت در زمان حال بماند تا مطمئن شود جهان به نابودی کشیده نمی‌شود.

عجیبتر از غیبت کیل با نقش آفرینی جاش برولین (Josh Brolin)، عدم اشاره به او است. به بیان دقیقتر، حتی نامی از این شخصیت برده نشده و توضیحی درباره غیبتش ارائه نمی‌شود. با در نظر گرفتن چنین پنهانکاری‌ای، انتظار می‌رود دلیل غیبت کیبل یکی از چندین غافلگیری‌ای باشد که دست اندرکاران در طول داستان برای مخاطبان تدارک دیده‌اند.

فیلم ددپول و ولورین در تاریخ ۵ مرداد سال ۱۴۰۳ (مصادف با ۲۵ جولای) به سینماها می‌آید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments