ددپول و ولورین در پوستر فن مید فیلم Deadpool 3 دنیای فاکس را نابود می‌کنند

اکران فیلم در خطری جدی قرار دارد!

ددپول و ولورین در پوستر فن مید فیلم Deadpool 3 دنیای فاکس را نابود می‌کنند پارسا خلیلی ۰ ۱۲ شهریور ۱۴۰۲ مارول

با اینکه هنوز هیچگونه اطلاعات یا جزئیات رسمی از داستان مولتی‌ورسی فیلم Deadpool 3 در دست نیست اما نابودی دنیای فاکس به‌دست ددپول و ولورین یکی از سناریوهایی بوده که به‌تازگی در پوستری فن مید به تصویر کشیده شده است.

از درجه سنی بزرگسال گرفته تا بازگشت هیو جکمن (Hugh Jackman) به نقش ولورین و احتمال معرفی جهش‌یافته‌ها به دنیای سینمایی مارول، قسمت‌ پایانی سه‌گانه ددپول به یکی از بزرگترین و مورد انتظارترین فیلم‌های آتی استودیو مارول تبدیل شده است. درحالیکه مارول حتی یک کلمه درباره داستان فیلم صحبت نکرده، اما تصاویر پشت صحنه‌ مبارزه ددپول و ولورین که قبل از توقف تولید در فضای مجازی منتشر شده بود، شایعات و گمانه‌زنی‌های زیادی درباره اقتباس رویداد کمیکی Deadpool Kills The Marvel Universe مطرح شده است.

علیرغم نبود هرگونه تایید رسمی از سوی مارول و منابع خبری موثق، بکارگیری این سناریو می‌تواند تصمیم درستی باشد، زیرا ضمن پایان دادن به خط زمانی آشفته مردان ایکس فاکس، به‌بهترین شکل ممکن پای جهش‌یافته‌ها را به دنیای سینمایی مارول باز خواهد کرد. حالا کاربری در اینستاگرام به‌نام bensolo_cup با الهام از شایعات اخیر، پوستری جذاب خلق و طرفداران را نسبت به داستان مولتی‌ورسی Deadpool 3 هیجان‌زده کرده است.

در کنار رایان رینولدز (Ryan Reynolds) و هیو جکمن، اکثر ستاره‌های دو فیلم قبلی ددپول مانند کاران سونی (Karan Soni)، لزلی اوگامز (Leslie Uggams)، مورنا باکارین (Morena Baccarin)، استفان کاپیچیک (Stefan Kapicic)، برایانا هیلدبراند (Brianna Hildebrand)، شیولی کوتسونا (Shioli Kutsuna) و راب دیلینی (Rob Delaney) همگی قرار است در قسمت پایانی سه‌گانه حضور داشته باشند. همچنین انتظار می‌رود که اما کورین (Emma Corrin) نقش کاساندرا نوا را بازی کند و متیو مک‌فدین (Matthew Macfadyen) ایفاگر نقش یکی از ماموران سازمان TVA به‌نام پارادوکس باشد. اخیرا هم منبعی معتبر از لیست کمئوهایی رونمایی کرده که تنها نام تایید شده‌اش توسط هالیوود ریپورتر، شخصیت الکترا با بازی جنیفر گارنر (Jennifer Garner) است.

در حال حاضر فیلم به‌شدت مورد انتظار Deadpool 3 برای اکران در تاریخ ۳ می سال ۲۰۲۴ (۱۴ اردیبهشت سال ۱۴۰۳) برنامه‌ریزی شده است.

5 4 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا