1%
  • 10/10

هویت یکی از ورینت‌های ددپول در فیلم Deadpool 3 لو رفت

بازگشت چهره‌ای آشنا از فیلم انفرادی ولورین!!

هویت یکی از ورینت‌های ددپول در فیلم Deadpool 3 لو رفت ۲۵ ۱۳ فروردین ۱۴۰۳ مارول کپی لینک
ددپول در فیلم Deadpool 3

یک هفته از خبرساز شدن تصویر تبلیغاتی ورینت‌های ددپول در فیلم Deadpool 3 می‌گذرد و به‌تازگی هویت یکی از آنها به‌لطف تئوری جدید طرفداران لو رفته است.

استودیو مارول و رایان رینولدز (Ryan Reynolds) مدت کوتاهی پس از نهایی شدن ادغام کمپانی فاکس قرن بیستم و دیزنی در سال ۲۰۱۹، خبر ساخته شدن قسمت پایانی سه‌گانه ددپول که اولین فیلم دنیای سینمایی مارول با درجه سنی بزرگسال محسوب می‌شود را تایید کردند. از آنجایی که داستان فیلم حول محور سفر در زمان و نظریه دنیاهای موازی می‌چرخد، بازگشت برخی چهره‌های آشنا از فرانچایز منقرض شده مردان ایکس فاکس امری اجتناب ناپذیر است.

شاید در حال حاضر اطلاعات رسمی زیادی به بیرون درز نکرده نباشد ولی شایعه، گمانه‌زنی و تصاویر تبلیغاتی زیادی طی چند ماه گذشته بین طرفداران دست به دست شده که جدیدترین آن، تصویر برخی از ورینت‌های ددپول در فیلم Deadpool 3 است. همانطور که در تصویر زیر قابل مشاهده است، به‌نظر می‌رسد در کنار جهش‌یافته نامیرای پرچونه دنیای مارول، قراره شاهد حضور ورینت‌های عجیبی همچون هدپول (Headpool)، داگ پول (Dogpool)، کیدپول (Kidpool) و بیبی پول (Babypool) نیز باشیم.

استودیو مارول و سایر منابع خبری رسمی هنوز صحت این تصویر را تایید یا تکذیب نکردند، اما اینطور که پیداست، هویت یکی از ورینت‌ها توسط تئوری جدید طرفداران لو رفته است. اگر به‌خاطر داشته باشید شخصیت ددپول اولین بار با فیلم X-Men Origins: Wolverine به دنیای لایو اکشن پا گذاشت. او ابتدا یکی از اعضای گروه جهش‌یافته ویلیام استراکر بود، اما وقتی ولورین موضع خود را عوض کرد، استراکر با بازسازی پروژه ابرسرباز دکتر ارسکین (پروژه‌ای که به خلق کاپیتان آمریکا در دوران جنگ جهانی دوم منجر شد) و ترکیب کردن آن با ژن جهش‌یافته‌ها، وید ویلسون را به سلاحی مرگبار با نام Weapon XI تبدیل کرد.

داشتن ترکیبی از قدرت تمامی جهش‌یافته‌ها به‌همراه جاودانگی، وید ویلسون را شکست ناپذیر کرده بود، اما در انتهای فیلم، ولورین و سیبرتوث موفق شدند با قطع کردن سرش، یک بار برای همیشه به زندگی‌ او پایان بدهند. در حالی که فکر می‌کردیم کار موش آزمایشگاهی استراکر تمام شده، سکانس پس از تیتراژ فیلم جان گرفتن سر قطع شده وید را نشان داد و رسما زنده ماندنش را تایید کرد. حالا از آنجایی که فیلم Deadpool & Wolverine با فرانچایز مردان ایکس فاکس در ارتباط است، یک تئوری جدید مدعی شده که ورینت هدپول (Headpool) همان سر قطع شده وید ویلسون است که در سکانس پس از تیتراژ ولورین دیدیم.

مسلما تا زمانی که مارول به‌صورت رسمی از ورینت‌های اشاره شده رونمایی نکرده، نباید نسبت به حقیقت داشتن چیزی اطمینان داشته باشیم، اما تئوری مطرح شده خیلی غیرمنطقی به نظر نمی‌رسد، زیرا یکی از قدرت‌های Weapon XI شلیک لیزر از چشمانش بود و از آنجایی که هدپول به معنای واقعی کلمه یک سر شناور در هوا است، تنها قدرتی که می‌تواند داشته باشد، همین شلیک لیزر از چشم است. از طرفی دیگر فاکس هیچوقت هدف سکانس پس از تیتراژ X-Men Origins: Wolverine را توضیح نداد. به‌همین خاطر مارول می‌تواند با این حضور افتخاری عجیب، هدف فیلمبرداری این سکانس را توضیح بدهد.

فیلم به‌شدت مورد انتظار Deadpool & Wolverine در تاریخ ۲۶ جولای سال ۲۰۲۴ (۵ مرداد سال ۱۴۰۳) در سینماها اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

25 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments