اسپین آف Dead Space در راه است

یک پادکست داستانی

اسپین آف Dead Space

شرکت الکترونیک آرتز به تازگی از اسپین آف بازی Dead Space با نام Deep Cover پرده برداشت.

سری فضای مردگان یکی از مجموعه‌های محبوب صنعت بازی‌ها به شمار می‌رود که بعد از سال‌ها صبر و انتظار، در نهایت نسخه ریمیک بازی اول آن مدتی قبل توسط الکترونیک آرتز روانه بازار شد. در پی این موضوع، بسیاری از هوادارها نسبت به آینده و انتشار بازی‌های جدید فرنچایز خوش‌بین هستند.

در همین راستا، شرکت الکترونیک آرتز به تازگی از اسپین آف دد اسپیس با نام دیپ کاور رونمایی کرد. دیپ کاور در واقع یک بازی جدید نیست، بلکه یک پادکست داستانی از جهان فضای مردگان است که در اوایل سال ۲۰۲۴ میلادی به طور هفتگی در قالب ۱۲ قسمت پخش خواهد شد.

این پادکست توسط Bloody Disgusting و با همکاری شرکت الکترونیک آرتز در دست ساخت قرار دارد که قرار است به طور رایگان در کانال Bloody FM پخش شود. دیپ کاور روی یک روزنامه‌نگار به نام املین ایوبا (Emmeline Ayuba) تمرکز دارد. در حقیقت، خواهر املین به کلیسای Unitologist ملحق شده و املین قبل از اینکه دوباره به خواهر خود ملحق شود، با چالش‌های متعددی رو‌به‌رو خواهد شد.

لازم به ذکر است که نگارش این پادکست سریالی برعهده بن کانتر بوده که پیش‌تر نیز پادکست انجمن تماشاگران میفر از Bloody Disgusting را نوشته بود. در حال حاضر اطلاعات چندان زیادی از اسپین آف Dead Space در دسترس نیست و اینکه این پادکست به چه صورت با جهان بازی مرتبط است، در هاله‌‎ای از ابهام قرار دارد.

در پایان این خبر، بهتر است بدانید ریمیک بازی دد اسپیس در حال حاضر برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و پلی استیشن 5 و همچنین پلتفرم رایانه شخصی در دسترس قرار دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا