بازی ترسناک Dead By Daylight را برای مدت محدودی به‌صورت رایگان تجربه کنید

تخفیف ویژه برای خریداران نسخه‌ی کامل

بازی ترسناک Dead By Daylight

فروشگاه استیم تصمیم گرفته است تا این آخر هفته بازی ترسناک Dead By Daylight را به‌صورت رایگان در دسترس قرار دهد. علاقه‌مندان همچنین می‌توانند این عنوان را با قیمت بسیار پایینی خریداری کنند.

اگرچه استیم در حال حاضر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی تسلط کاملی دارد اما این باعث نمی‌شود تا مدیران این فروشگاه تمایلی به استفاده از ایده‌های مختلف برای جلب نظر کاربران خود نداشته باشند. یکی از ایده‌هایی که در حال حاضر مورد استفاده قرار می‌گیرد، آخر هفته‌های رایگان است. به واسطه‌ی این ویژگی، هر آخه هفته یک بازی برای مدت محدودی رایگان می‌شود تا علاقه‌مندان بتوانند به تجربه‌ی آن پرداخته و سپس نسبت به خرید یا عدم خرید نسخه‌ی نهایی تصمیم‌گیری کنند. همچنین عنوانی که در آخر هفته رایگان می‌شود، قیمت آن به میزان قابل‌توجهی کاهش می‌یابد.

این هفته نوبت به بازی ترسناک Dead By Daylight رسید. در هر رقابت این عنوان ۵ کاربر حضور دارند که چهار نفر کنترل بازماندگان و یک نفر دیگر هم کنترل یک قاتل سریالی را بر عهده می‌گیرد. آن چهار بازمانده توانایی مقابله با قاتل را ندارند. تنها باید به گشت و گذار در محیط بازی پرداخته و قطعات مورد نظر برای تعمیر پنج ژنراتور برق را پیدا کنند. این پنج ژنراتور در نقاط مختلف نقشه قرار گرفته و به درهای خروج متصل هستند. در نتیجه، کاربران برای خلاص شدن از شر قاتل باید ژنراتورها را تعمیر کنند تا درها قابلیت باز شدن پیدا کنند.

یک راه دیگر هم برای فرار وجود دارد؛ زمانی که تنها یک بازمانده باقی مانده باشد، یک دریچه در محیط بازی قرار می‌گیرد که آخرین کاربر می‌تواند خود را به آن رسانده و از طریق آن فرار کند. البته برای انجام این کار باید سرعت عمل به خرج داده و قبل از قاتل سریالی به دریچه برسد. کاربرانی که قصد دارند در نقش بازمانده ظاهر شوند، می‌توانند از میان شخصیت‌های مختلف از جمله اش ویلیامز، دیوید تپ، لوری استرود و نانسی ویلر یکی را انتخاب کنند. این شرایط برای کاربری که می‌خواهد قاتل باشد هم فراهم شده است. او می‌تواند در قالب قاتلان مشهور سینما از جمله فردی کروگر، صورت‌چرمی یا کانیبال در بازی ظاهر شود.

همان‌طور که پیش از این اشاره شد، بازی Dead By Daylight تنها برای مدت محدودی رایگان شده است. در زمان نوشتن این مطلب، ۳۳ ساعت تا پایان مهلت دریافت و تجربه‌ی رایگان باقی مانده است. در ضمن، نسخه‌های مختلف این بازی چندنفره تخفیف خورده‌اند. نسخه‌ی معمولی ۱۹.۹۹ دلار قیمت داشته است اما به لطف تخفیف ۶۰ درصدی در حال حاضر تنها با پرداخت ۷.۹۹ دلار خریداری می‌شود. نسخه‌ی دیلاکس هم که جدا از خود بازی، دارای چندین محتوای ویژه خواهد بود، فعلا ۱۱.۹۹ دلار قیمت دارد.

محصول استودیوی بیهیویر اینتراکتیو (Behaviour Interactive) هم اکنون برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. نسخه‌های اندروید و iOS هم در حال توسعه هستند تا برای انتشار در جاری میلادی آماده شوند. طبق آمارها، تاکنون ۵ میلیون نسخه از این بازی روی تمامی پلتفرم‌ها به فروش رسیده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا