شخصیت های DCU توسط بازیگران یکسان در فیلم، سریال و ویدیوگیم حاضر خواهند شد!

ایده‌ای خلاقانه از جیمز گان!

شخصیت های DCU توسط بازیگران یکسان در فیلم، سریال و ویدیوگیم حاضر خواهند شد! علی طوسی ۰ ۱۵ بهمن ۱۴۰۱ سینمای جهان
شخصیت های DCU

اگر جان سینا نقش یکی از شخصیت های DCU مانند پیس میکر (Peacemaker) را در فیلم سینمایی ایفا کند، در سریال تلویزیونی و ویدیوگیم هم وی به ایفای همین نقش خواهد پرداخت.

جیمز گان (James Gunn) و پیتر سفرن (Peter Safran) اوایل روز سه‌شنبه برنامه‌های خود را برای آینده دنیای دی سی اعلام کردند و نشان دادند که بسیار جاه‌طلب هستند. علاوه بر تاریخ اکران فیلم‌های بتمن ۲ و دنباله جوکر، مخاطبین شاهد معرفی مجموعه‌ای از فیلم‌ها و برنامه‌های تلویزیونی بودند که فصل ۱ دنیای DCU به نام Gods and Monsters را تشکیل می‌دهند؛ این آثار شامل Green Lantern تا Swamp Thing می‌شوند.

با این حال، یکی از جزئیات کوچکتر در طول اعلام برنامه‌های پیش‌رو می‌تواند به طور بالقوه پیامدهای بسیار بزرگی برای خروجی بازی‌های ویدئویی DC داشته باشد. به گفته پیتر سفرن، او و جیمز گان قصد دارند تا مطمئن شوند بازیگرانی که نقش قهرمانان یا شخصیت‌های شرور خاصی را در یک فیلم یا سریال تلویزیونی بازی می‌کنند، همین کار را در دیگر قالب‌های رسانه مانند بازی‌های ویدیویی و انیمیشن‌ها هم انجام دهند. سفرن پیس میکر و جان سینا (John Cena) را به عنوان مثال در بیانات خود ذکر می‌کند و به حضور او در Suicide Squad و همچنین نقش وی در سریال اسپین‌آف Peacemaker اشاره کرده است.

اونا باید توی فیلم و تلویزیون حضور داشته باشن چون هیچ مرزبندی خاصی برای ما وجود نداره. اگه جان سینا نقش پیس میکر رو توی فیلم بازی کنه، توی سریال هم خودش همین نقش رو باید بازی کنه. این بخش مهمی از کار ماست.

ضرورت قرار دادن شخصیت های DCU در انواع رسانه چیست؟

سفرن توضیح می‌دهد که دلیل انجام این کار این است که DCU بسیار منسجم‌تر از آنچه در حال حاضر است، به مسیر خود ادامه دهد. همچنین این کار برای اطمینان از اینکه «هیچ سردرگمی برای بینندگان» اتفاق نیفتد، انجام می‌شود؛ این برنامه‌ریزی تا جایی پیشروی می‌کند که وی حتی قصد دارد مطمئن شود همان بازیگر شخصیت‌ یکسان را در مجموعه‌های انیمیشنی و ویدیوگیم صداپیشگی می‌کند.

همچنین به نظر می‌رسد که این قانون برای بازی‌های ویدیویی در آینده نیز اعمال خواهد شد؛ بدین ترتیب حضور شخصیت‌ های DCU مشهورتری مانند بتمن (Batman) رابرت پتینسون (Robert Pattinson) یا هارلی کوین (Harley Queen) مارگو رابی (Margot Robbie) به عنوان صداپیشگان شخصیت‌های خود بهترین حدس موجود است. بازی Suicide Squad: Kill The Justice League تنها عنوان ویدئویی مرتبط با DC است که ما در حال حاضر در افق انتشار داریم؛ بنابراین باید منتظر بود تا عکس‌العمل کمپانی برادران وارنر را در حوزه بازی‌های ویدئویی جهت سرمایه‌گذاری‌های عظیم در این راستا شاهد باشیم

3 2 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا