1%
  • 0/10

ساخت سریال Creature Commandos به چه مرحله‌ای رسیده است؟

اولین پروژه دنیای دی سی در چه وضعیتی قرار دارد؟

ساخت سریال Creature Commandos به چه مرحله‌ای رسیده است؟ ۰ ۰۷ اسفند ۱۴۰۲ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
ساخت سریال Creature Commandos

جیمز گان (James Gunn)، رهبر دنیای دی سی (DC Universe) به تازگی اطلاعات جدیدی از ساخت سریال Creature Commandos، اولین پروژه این ریبوت به اشتراک گذاشته است. این اثر مورد انتظار برای پخش در سال ۲۰۲۴ برنامه‌ریزی شده است.

رئیس استودیو دی سی (DC Studios) و رهبر دنیای دی سی، جیمز گان اخیرا اطلاعات جدیدی در رابطه با ساخت سریال Creature Commandos منتشر کرده است. این مجموعه تلویزیونی رده‌بندی سنی بزرگسال قرار است تا اولین محصول ریبوت دنیای توسعه‌یافته دی سی (DCEU) که دنیای دی سی نام دارد، باشد. این اثر روی یکی از تیم‌های کمتر شناخته‌شده کتاب‌های کمیک دی سی تمرکز دارد، موضوعی که پیش از این نیز جیمز گان در دنیای سینمایی مارول (Marvel Cinematic Universe) به آن پرداخته بود و تیم نگهبانان کهکشان را با سه‌گانه فیلم‌های Guardians of the Galaxy معروف کرد.

حالا اخیرا جیمز گان در شبکه اجتماعی تردز (Threads) به وضعیت تولید این مجموعه تلویزیونی پرداخته است. به گفته او کار ساخت انیمیشن‌های اولیه سریال Creature Commandos انجام شده است و اکنون تیم سازنده این پروژه در حال کار روی جزئیات نهایی انیمیشن‌های آن هستند. با توجه این حرف‌ها، منطقی است که این اثر تا چند ماه آینده به مرحله پخش برسد، بنابراین به احتمال خیلی زیاد خبری از تاخیر نخواهد بود و  Creature Commandos تا پایان سال ۲۰۲۴ راهی سرویس اشتراکی پخش فیلم و سریال مکس (Max) خواهد شد.

پیش از این فرانک گریلو (Frank Grillo)، صداپیشه نقش ریک فلگ سنیور (Rick Flag Sr.) در مصاحبه‌ای با رسانه مووی‌فون (Moviefone) اعلام کرده بود که سریال انیمیشنی Creature Commandos احتمالا باید در اواخر تابستان یا اوایل پاییز سال ۲۰۲۴ پخش شود. طبق پیش‌بینی‌ها و حدس و گمان‌ها، این مجموعه تلویزیونی مورد انتظار تا سپتامبر ۲۰۲۴ (شهریور یا مهر ۲۰۲۴) به مرحله پخش می‌رسد. جیمز گان وظیفه نگارش فیلمنامه تمام قسمت‌های این سریال را بر عهده داشته است. او همچنین روی فیلم Superman: Legacy کار می‌کند که وظیفه نگارش فیلمنامه و کارگردانی آن را عهده‌دار است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments