تولید سریال Days of our Lives در اواخر تابستان ادامه پیدا می‌کند

ادامه‌ی فصل ۵۵ در راه است

سریال Days of our Lives

تولیدکنندگان مجموعه‌ی تلویزیونی Days of our Lives قصد دارند تولید این عنوان را در اواخر تابستان از سر بگیرند.

اخیرا شرکت کوردِی پروداکشنز (Corday Productions) اعلام کرده قصد دارد روی قسمت‌های جدید سریال Days of our Lives کار کند. علت لغو تولید این مجموعه‌ی تلویزیونی شیوع ویروس کرونا بود که ساخت فیلم‌ها و سریال‌های زیادی را با مشکل مواجه کرد و روند تولید تعداد زیادی از آن‌ها به زمان دیگری موکول شد. حالا با کاهش‌ یافتن محدودیت‌ها، به‌نظر می‌رسد Days of our Lives قرار است ادامه پیدا کند و تولید کنندگان به دنبال ادامه‌ی این مجموعه‌ی تلویزیونی هستند.

این سریال درام به صورت روزانه از شبکه‌ی NBC پخش می‌شد و یکی از طولانی‌ترین مجموعه‌های تاریخ سینما و تلویزیون شمرده می‌شود که اولین فصل آن به سال ۱۹۶۵ برمی‌گردد. تا کنون ۵۵ فصل و ۱۳ هزار قسمت از این عنوان منتشر شده و طبق گفته‌ی تولید کنندگان و شرکت کوردِی پروداکشنز، قرار است تولید آن دوباره از اواخر تابستان امسال از سر گرفته شود.

The Bold and the Beautiful یکی از اولین سریال‌هایی بود که تولیدکنندگان آن بعد از کاهش محدودیت‌های پیرامون ویروس کرونا، به ساخت آن ادامه دادند. طبق گفته‌ی سازندگان، سریال The Bold and the Beautiful از ۲۷ خرداد (مصادف با ۱۶ ژوئن) روند تولید را آغاز کرد اما عوامل آن تصمیم گرفتند برای حفظ سلامت و امنیت، ساخت این مجموعه‌ی تلویزیونی را به زمان دیگری موکول کنند.

طبق گفته‌ی کوردِی پروداکشنز، ساخت ادامه‌ی فصل ۵۵ سریال Days of our Lives به‌زودی و در اواخر تابستان امسال از سر گرفته می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند این مجموعه‌ی تلویزیونی را از شبکه‌ی NBC تماشا کنند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا