جزئیات تازه‌ای از داستان فصل چهارم Hannibal منتشر شد

قرار بود داستان داخل ذهن ویل گراهام روایت شود

داستان فصل چهارم Hannibal

برایان فولر نویسنده و تهیه‌کننده‌ی آمریکایی در مصاحبه‌ی اخیر خود با وب سایت Rolling Stone، اطلاعات تازه‌ای را از داستان فصل چهارم Hannibal به اشتراک گذاشت.

برایان فولر (Bryan Fuller) با اقتباس از رمان‌های Hannibal ،Red Dragon و Hannibal Rising سریالی را برای شبکه‌ی NBC ساخت که امروزه با نام Hannibal شناخته می‌شود. داستان درباره‌ی ویل گراهام است که در اف‌بی‌آی فعالیت دارد. او سعی می‌کند با قرار دادن خود جای قاتل و فکر کردن به جای او، به روش کارش پی ببرد. ویل پس از مدتی با یک روانپزشک به نام هانیبال لکتر آشنا می‌شود و با همکاری هم، قاتلان بسیاری را پیدا می‌کنند. در همین حین، رابطه‌ی پیچیده‌ای میان ویل و هانیبال شکل می‌گیرد. نقش‌های اصلی سریال را هیو دنسی (Hugh Dancy) و مدس میکلسن (Mads Mikkelsen) ایفا می‌کنند.

فصل اول و دوم Hannibal در سال‌های ۲۰۱۳ و ۲۰۱۴ میلادی پخش شدند و بازخوردهای مثبتی را به خاطر عملکرد کم‌نقص بازیگران نقش اصلی و سبک بصری‌اش دریافت کردند. این دو فصل همچنین موفق شدند رکوردهای قابل‌توجهی در زمینه‌ی میانگین بازدیدکنندگان هر قسمت به ثبت برسانند. شرایط با انتشار فصل سوم تغییر کرد. اگرچه بازخوردها همچنان مثبت بوده و تحسین منتقدان هم برانگیخته شده بود اما قسمت‌های جدید به طور میانگین تنها یک میلیون و ۳۱۰ هزار بیننده داشتند که در مقایسه با فصل‌های پیشین از کاهش چشمگیر مخاطب خبر می‌دادند. NBC هم که آن زمان از شرایط مالی خوبی برخوردار نبود، دستور لغو سریال را صادر کرد.

برایان فولر چندی پیش گفتگویی را با وب سایت Rolling Stone انجام داد. این نویسنده و تهیه‌کننده‌ی آمریکایی در بخشی از مصاحبه به داستان فصل چهارم Hannibal پرداخت و جزئیات تازه‌ای را از آن فاش کرد. اینطور که به نظر می‌رسد، فصل جدید در صورت ساخته شدن داخل ذهن ویل گراهام روایت می‌شد. او در این باره گفت:

فکر کنم قبلا گفته بودم فصل چهارم ترکیبی از فیلم‌های Inception و Angel Heart است. به بیان دقیق‌تر، قرار بود مقدار قابل‌توجهی المان‌های مرتبط با کاخ ذهنی (روشی برای یادآوری اطلاعات) در داستان وجود داشته باشد و مخاطب برای درک اینکه کدام اتفاق واقعی یا خیالی است با ابهام و تردید مواجه شود. بدین ترتیب، حتی بازیگرانی که شخصیت‌هایشان طی فصل‌های گذشته مرده بودند می‌توانستند به لطف ذهن ویل گراهام بازگردند.

چندی پیش Hannibal روی سرویس استریم نتفلیکس در دسترس قرار گرفت. همین اتفاق باعث شد طرفداران بار دیگر خواسته‌های خود مبنی بر ساخته شدن فصل چهارم را در شبکه‌های اجتماعی مطرح کنند؛ اتفاقی که چندان دور از ذهن نیست. پس از اینکه NBC لغو سریال را رسمی کرد، تعدادی از استریمرها از جمله نتفلیکس و آمازون برای خریداری امتیاز ابزار تمایل کردند و حتی جلسه‌هایی برگزار شد. علاوه بر این، تعدادی از بازیگران حاضر هستند به تیم تولید بازگشته و قراردادهای جدیدی را برای ایفای نقش امضا کنند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا