کارگردان فیلم Suicide Squad یک اثر جدید برای نتفلیکس می‌سازد

دیوید آیر پیش از این در ساخت Bright با نتفلیکس همکاری کرده بود

کارگردان فیلم Suicide Squad یک اثر جدید برای نتفلیکس می‌سازد سید مجتبی محمودی ۰ ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ نتفلیکس
کارگردان فیلم Suicide Squad

David Ayer کارگردان آثاری چون فیلم‌های Fury و Suicide Squad نویسندگی و کارگردانی فیلم Six Years را برای نتفلیکس بر عهده گرفت.

دیوید آیر در سال‌های گذشته به لطف آثاری چون End of Watch، Fury، Bright و ساخت فیلم نه‌چندان موفق Suicide Squad به عنوان کارگردان شهرت دارد. جدیدترین فیلم او با نام The Tax Collector هم برای اکران در سال جاری میلادی برنامه‌ریزی شده است. حال تایید شده که او برای ساخت یک فیلم جدید با شبکه‌ی نتفلیکس همکاری می‌کند.

آیر پیش از این در ساخت فیلم Bright با نتلفیکس همکاری کرده بود. ظاهرا قسمت دوم این فیلم توسط شخص دیگری کارگردانی می‌شود، اما این موضوع به معنای قطع همکاری آیر و نتفلیکس نیست. آیر قرار است ساخت فیلم Six Years را بر اساس یک کتاب پرفروش با همین نام نوشته‌ی Harlan Coben بر عهده بگیرد. او کارگردانی، نویسندگی و تهیه‌کنندگی این فیلم را انجام خواهد داد.

این فیلم داستان یک پروفسور دانشگاه را روایت می‌کند که در مراسم خاکسپاری شوهر نامزد سابقش حاضر می‌شود. او و نامزد سابقش آخرین بار شش سال پیش همدیگر را دیده‌اند. حال او می‌خواهد بداند این زن عزادار امروز، همان کسی است که می‌شناخته یا خیر.

به جز آیر Chris Long هم دیگر تهیه‌کننده‌ی این سریال خواهد بود. Harlan Coben یک نویسنده‌ی مشهور در سبک رازآلود و تریلر محسوب می‌شود و آثار متعددی از او، منبع اقتباس فیلم‌ها و سریال‌های مختلف بوده‌اند. اقتباس تلویزیونی یکی از کتاب‌های او با نام The Stranger قرار است در سال جاری میلادی از نتفلیکس پخش شود. نتفلیکس پیش از این یکی دیگر از کتاب‌های او با نام Safe را به مینی سریال تبدیل کرده بود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا