ستاره‌ی X-Men: Dark Phoenix به مقابله با ویروس کرونا کمک کرد

تلاش‌ها برای شکست کرونا ادامه دارد

ستاره‌ی X-Men: Dark Phoenix به مقابله با ویروس کرونا کمک کرد مهسا سپاهی ۰ ۱۲ فروردین ۱۳۹۹ سینمای جهان
جیمز مک‌آووی

ستاره‌ی فرنچایز ایکس من، ‌جیمز مک‌آووی، مبلغ ۳۴۰ هزار دلار به کمپین جمع‌آوری کمک مالی برای تجهیزات محافظتی حیاتی مورد نیاز کارمندان خدمات ملی بهداشت در انگلستان که برای درمان ویروس کرونا کمک کرده‌اند، اهدا کرد.

روز پنجشنبه، صفحه‌ای برای جمع‌آوری کمک مالی با هدف خریداری تجهیزات حیاتی برای محافظت در برابر ویروس کرونا، توسط پزشکان انگلستان شکل گرفت که اقلام مهمی مثل ماسک و دستکش را برای کارمندان خدمات بهداشتی این کشور خریداری می‌کردند. در واقع این کمپین از “رفتن به جنگ بدون زره و محافظ” جلوگیری می‌کند.

ستاره‌ی اسکاتلندی، جیمز مک‌آووی که در X-Men: Dark Phoenix نقش آفرینی داشته، مبلغ ۲۷۵ هزار پوند، معادل ۳۴۰ هزار دلار، به کمپین ذکر شده کمک کرده است. تا کنون این کمپین توانسته بیش از ۴۴۰ هزار پوند جمع‌آوری کند. جالب است بدانید هدف اولیه‌ی این کمپین مبلغ ۲۰۰ هزار پوند بوده که در حال حاضر این رقم به ۵۰۰ هزار پوند افزایش یافته است. یکی از پزشکان موثر در این کار تاثیر گذار، Salaj Masand بوده که از تمام کسانی که در این کمپین ایفای نقش داشته‌اند، تشکر کرده است.

ما به‌خاطر اعتماد و باوری که مردم به ما داشته‌اند تا این کار را به سرانجام برسانیم، بسیار خوشحال هستیم. تعداد زیاد کمک‌های سخاوت‌مندانه، در مدت سه روز باعث شد تا از هدفی که داشتیم فراتر برویم.

به لطف ستاره‌ی Dark Phoenix، این کمپین تعداد ۷۵ هزار ماسک و ۷۵ هزار محافظ را برای کمک به کسانی که با ویروس کرونا مقابله می‌کنند، خریداری خواهد کرد. همچنین جیمز مک‌آووی در پستی در صفحه‌ی اینستاگرام خود از مردم خواست تا به او کمک کنند تا جلوی شیوع بیشتر این ویروس گرفته شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا