دردویل در بازی Marvel’s Spider-Man حضور پیدا کرد!

مت مورداک در نقش مرد عنکبوتی!

دردویل در بازی Marvel’s Spider-Man حضور پیدا کرد! گلناز کیانی ۰ ۰۶ شهریور ۱۴۰۱ اخبار بازی
دردویل در بازی Marvel’s Spider-Man

انجمن مودهای نسخه رایانه شخصی بازی مرد عنکبوتی یک مد جالب برای جایگزینی مرد عنکبوتی در این بازی پیدا کرده‌اند و طرفداران شاهد حضور دردویل در بازی Marvel’s Spider-Man بودند.

هنگامی که نسخه ریمستر بازیMarvel’s Spider-Man  در اوایل ماه آگوست برای رایانه‌های شخصی منتشر شد، جامعه مودینگ نیز شروع به کار کرد. مودهایی برای تبدیل مرد عنکبوتی به شخصیت پانیشر (The Punisher)، مودهایی برای تبدیل مرد عنکبوتی به سی جی (CJ) از بازی Grand Theft Auto: San Andreas و حتی یک مود وجود دارد که به بازیکنان اجازه می‌دهد تا به عنوان سنگ قبر عمو بن بازی کنند! حالا هم یک مود جدید برای بازی به بازیکنان این امکان را می‌دهد که مرد عنکبوتی را با یکی دیگر از شخصیت‌های محبوب مارول یعنی دردویل (Daredevil) جایگزین کنند.

پورت رایانه شخصی نسخه ریمستر بازی مرد عنکبوتی مارول با همکاری توسعه دهنده اصلی اینسامنیاک گیمز (Insomniac Games) و یک استودیوی دیگر متعلق به پلی استیشن به نام نیکسیز سافتور (Nixxies Software) توسعه یافته است. نسخه‌های رایانه‌ای بازی‌ها معمولاً به دلیل قابلیت مود کردن بازی و تبدیل آن به تجربه‌ای منحصربه‌فرد توسط طرفداران بسیار پرطرفدار هستند. در حالی که اکثر مودها زیبا و خلاقانه هستند یا به صورت جزئی بازی را بهتر می‌کنند، برخی دیگر از آن‌ها می توانند تجربه بازی را به کلی تغییر دهند، مانند مود تغییر مبارزات Skyrim برای شبیه شدن به مبارزات بازی الدن رینگ (Elden Ring). با اینکه مود جدید هیچ تغییر اساسی در گیم پلی ارائه نمی‌دهد اما به بازیکنان یک منظره چشمگیر از مهارت‌های جامعه مود نشان می‌دهد و به آن‌ها اجازه می‌دهد تا به عنوان قهرمان شب، دردویل، در نسخه ریمستر مرد عنکبوتی مارول بازی کنند.

این مد جدید که توسط کاربری به نام TheRealiceMage در صفحه نکسوز مودز (NexusMods) ایجاد شده است، به بازیکنان این امکان را می‌دهد که تصور کنند بازی در نقش دردویل در بازی‌های مارول چگونه است. با اینکه مود طراحی شده توسط این کاربر فقط یک مود تزئینی است، اما بازیکنان همچنان می‌توانند به سمت دشمنان تار پرتاب ‌کنند و در آسمان‌خراش‌های شهر نیویورک با تار‌های مردعنکبوتی بچرخند. به گفته سازنده این مود، اسکین دردویل اولین مدل سفارشی است که در بازی قرار داده شده است. اگرچه مدل‌های دیگر مانند توانایی بازی به عنوان خالق مشهور کتاب‌های کمیک، استن لی، نیز طراحی شده‌اند. اما همه این موارد بازسازی اسکین‌های دیگری بودند که قبلاً در بازی وجود داشتند. بازیکنانی که مایلند نحوه نصب مودها را بیابند می توانند برای جزئیات به سایت نکسوز مودز مراجعه کنند.

در حالی که این مود رویای طرفداران دردویل در بسیاری از موارد را به حقیقت تبدیل کرده است، اما یک سوال را نیز مطرح می‌کند. اینکه طرفداران چه زمانی شاهد یک بازی اختصاصی از دردویل خواهند بود؟ این قهرمان حضور رسمی‌ای در بازی نداشت و تنها یک کارت ویزیت در بازی با نام مت مرداک، مردی که در پشت ماسک دردویل قرار دارد، وجود داشت. دفتر وکالت مت مورداک را نیز می‌توان در قسمت آشپزخانه جهنم (Hell’s Kitchen) نقشه بازی پیدا کرد.

شاید دردویل در بازی Marvel’s Spider-Man به طور واقعی حضور نداشته باشد اما این شانس وجود دارد که این قهرمان به طور رسمی در بازی Marvel’s Spider-Man 2 در کنار مایلز مورالز، ونوم و بسیاری از نام‌های بزرگ دیگر ظاهر شود. تا آن زمان باید دید که آیا مودهای بزرگی برای تغییر اساسی گیم پلی ساخته خواهند شد یا دنباله بازی مرد عنکبوتی مارول چه چیزی را ممکن است تغییر دهد یا اضافه کند.

نسخه ریمستر بازی Marvel’s Spider-Man در حال حاضر برای رایانه‌های شخصی و پلی استیشن 5 در دسترس است.

نظر شما درباره مود حضور دردویل چیست؟ آیا این شخصیت محبوب در دنباله بازی مرد عنکبوتی حضور پیدا خواهد کرد؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا