#مهسا_امینی

تصویری از نقشه‌ی Cyberpunk 2077 فاش شد

نقشه بازی کوچک‌تر از The Witcher 3 خواهد بود

تصویری از نقشه‌ی Cyberpunk 2077

تصویری از نقشه‌ی بازی مورد انتظار Cyberpunk 2077 فاش شد و همان‌طور که سازندگان اعلام کرده بودند، نقشه بازی کوچک‌تر از The Witcher 3 است.

بدون شک Cyberpunk 2077 یکی از مورد انتظارترین بازی‌های امسال و سال آینده به شمار می‌آید. این اثر توسط استودیوی CD Projekt Red در حال توسعه است و در آپریل سال آینده‌ی میلادی منتشر خواهد شد. بحث‌های بسیار زیادی در خصوص این بازی در جریان است که می‌توانیم به اندازه‌ی نقشه و اینکه محیط تا چه اندازه باز و بزرگ خواهد بود اشاره کرد. هر چند که خود سی‌دی پراجکت تصویری در خصوص نقشه‌ی بازی رونمایی نکرده است، ولی به نظر می‌رسد که نقشه‌ی Night City توسط فروشگاه آمازون فاش شده باشد.

به‌تازگی نسخه‌ی دیلاکس بازی Cyberpunk 2077 در سایت آمازون برای پیش‌فروش قرار گرفته است که محتویاتش شامل چندین برچسب، تصویر و پوستر می‌شود. همچنین به نظر می‌رسد که نقشه‌ی بازی در ابعاد کوچک در این نسخه وجود دارد. تصویری که در آمازون به اشتراک گذاشته بدون شک نقشه‌ی Night City است، ولی متاسفانه از سمت بالا و پایین قطع شده است و باقی نقشه را مشخص نمی‌کند.

تصویری از نقشه‌ی Cyberpunk 2077
تصویر قرار گرفته در آمازون

همان‌طور که سازندگان گفته بودند، نقشه‌ی بازی Cyberpunk 2077 در مقایسه با The Witcher 3 کوچک‌تر است، ولی باید بدانیم که بیشتر ساختمان‌های این بازی قابل دسترس و تردد خواهد بود. تصویر لو رفته هم تنها مختص به یکی از مناطق بازی بوده و دیگر مناطق جزییات و طرح‌های خودشان را خواهند داشت. به جز نقشه، مدت زمان به اتمام رساندن Cyberpunk 2077 نسبت به The Witcher 3 کم‌تر خواهد بود، ولی طبق گفته‌ی تیم سازنده ارزش تکرار بالاتری دارد.

بازی Cyberpunk 2077 در تاریخ ۲۹ فروردین ۱۳۹۹ (۱۹ آوریل ۲۰۲۰) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی و گوگل استادیا منتشر خواهد شد. داستان این بازی در خصوص کاراکتری به نام وی (V) است که در شهر آینده‌نگرانه‌ی Night City زندگی می‌کند؛ شهری که بی‌قانونی و آشوب در آن موج می‌زند و V هم می‌خواهد در این بین از هر راهی به رویاهایش برسد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا