برگزیده
📣 پخش زنده زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

ایستراگ‌های Cyberpunk 2077 هنوز به طور کامل کشف نشده‌‎اند

از جمله برخی شماره‌های تلفن‌ بسته الحاقی

ایستراگ‌های Cyberpunk 2077 هنوز به طور کامل کشف نشده‌‎اند ۰ ۲۴ فروردین ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
ایستراگ‌های Cyberpunk 2077

به گفته توسعه دهندگان بازی در استودیو سی‌دی پراجکت رد، ایستراگ‌های Cyberpunk 2077 هنوز به صورت کامل کشف و پیدا نشده‌اند.

اگر بخواهیم فارغ از باگ‌ها و گلیچ‌های زمان انتشار نگاه کنیم، یکی از مواردی که به وفور در Cyberpunk حتی در هنگام عرضه نیز یافت می‌شد به ایستراگ‌های مختلف ارتباط دارد. این بازی سرشار از اشارات مرتبط با موارد فرهنگ عامه، حضور آیتم‌ها یا شخصیت‌هایی که به مجموعه‌های دیگر اختصاص دارند و حتی رمز و رازهای مختلف و جزئیات توضیح داده نشده است. با این حال گیمرها به مانند همیشه توانسته‌اند بسیاری از جزئیاتی که در گوشه و کنار بازی اصلی و بسته الحاقی آن تحت عنوان Phantom Liberty توسط سازندگان پنهان شده را پیدا نمایند.

پلیرهای مشتاق هم‌چنان در حال یافتن رازها و ایستراگ‌های Cyberpunk 2077 بوده و در چند ماه اخیر اشاراتی در خصوص بازی Grand Theft Auto: San Andreas و هم‌چنین مجموعه سینمایی The Matrix یافته‌اند. برخی از این رازها در مناطق غیرقابل انتظاری پنهان شده و در عین حال یکی از آن‌ها نیز در صفحه آغاز بازی قرار داده شده بود.

علیرغم تمامی این تلاش‌ها، به نظر می‌رسد هنوز مواردی در بازی وجود داشته که توسط مخاطبین یافت نشده است. کارگردان بازی در استودیو سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt Red) یعنی آقای پاول ساسکو (Pawel Sasko) در گفتگو با نشریه IGN در جریان رویداد GDC 2024 اظهار داشت که هنوز تعدادی از ایستراگ‌های Cyberpunk 2077 چه در بازی اصلی و چه در بسته الحاقی آن وجود دارند که توسط مخاطبین کشف نشده‌اند. ایشان به این نکته نیز اظهار داشت که اگرچه این ایستراگ‌های کشف نشده به صورت عمومی رونمایی نشده‌اند، اما این موضوع به این معنا نیست که هیچکس تاکنون آن‌ها را پیدا نکرده باشد. ممکن است صرفا این قضیه در فضای اینترنت به اشتراک گذاشته نشده باشد.

ساسکو مشخص نکرد چه مواردی هنوز باقی مانده که توسط مخاطبین کشف نشده است. با این حال سرنخ‌هایی ارائه کرد که هنوز تعدادی شماره تلفن کشف نشده وجود دارد که می‌تواند در تلفن‌های موجود در بسته الحاقی Phantom Liberty مورد استفاده قرار بگیرد. موضوعی که چندان نیز دور از انتظار به شمار نمی‌رود. پیش از این گیمرها توانسته بودند شماره تلفن‌هایی را پیدا نمایند که پس از تماس با تلفن‌های موجود در بسته الحاقی، آن‌ها را به ایستراگ‌های مختلفی از جمله اشاراتی به مجموعه The Witcher رسانده بود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments