از ظاهر پیش‌فرض شخصیت مونث Cyberpunk 2077 رونمایی شد

خانم V با ظاهری جدید!

از ظاهر پیش‌فرض شخصیت مونث Cyberpunk 2077 رونمایی شد نیکان صبوری ۰ ۱۹ اسفند ۱۳۹۸ اخبار بازی
شخصیت V در Cyberpunk 2077

استودیوی سی‌دی پراچکت رد به مناسب روز جهانی بانوان، تصویر هنری از شخصیت پیشفرض مونث V در بازی Cyberpunk 2077 منتشر کرد.

همانطور که می‌دانید، یکشنبه، روز جهانی بانوان بود و هر شرکت و برندی در هر حوزه‌ای به نحوه و شیوه‌های مختلف این روز را تبریک گفتند. سی‌دی پراچکت رد هم از این موضوع عقب نمانده و به تازگی با انتشار تصویر هنری جدید این روز را به طرفداران خود تبریک گفت.

تصویر منتشر شده، همان عکس معروف و باکس‌آرت بازی Cyberpunk 2077 است که به جای شخصیت پیشفرض مذکر V، نوع مونث آن استفاده شده که بر خلاف شکل و شمایلی که در گیم‌پلی یک ساعته‌ی E3 2018 دیدیم، تفاوت‌های بسیار زیادی کرده است. هر چند که باید متذکر شویم که شما در این اثر هیچ محدودتی ندارید و می‌توانید شخصیت خود را به هر نحوی که دوست دارید، بسازید و آن‌ را در بازی ببینید. در نمایش E3 شخصیت زن بازی با موهایی قهوه‌ای تیره، سایه‌ی چشم سیاه و طراحی چهره‌ای ساده حضور داشت. ولی در تصویر هنری جدید، موها به رنگ قرمز و چهره‌ی شخصیت V کمی خشن‌تر و جدی‌تر به نظر می‌رسد.

شخصیت V در Cyberpunk 2077
خانوم V، آشنایی با شما باعث افتخار ما است

متاسفانه هیچ دمو یا اطلاعات دقیقی از بخش طراحی شخصیت در بازی منتشر نشده اما طبق گزارش‌هایی که سایت‌های معتبر آن‌ها را منتشر کردند، طراحی شخصیت با چیزی که در E3 2018 دیدیم بسیار پیشرفته‌تر شده و حتی بازیکن می‌تواند، در کنار طراحی چهره و صورت شخصیت خود، نوع بدن او را انتخاب کند.

چیزی که Marthe Jonkers یکی از هنرمندان ارشد در تیم توسعه گفته، این است که:

شما توانایی انتخاب نوع بدن خود را دارید و در بازی ما دو صدا که یکی از آن‌ها مرد و دیگری زن است، خواهیم داشت و بازیکن می‌تواند هر کدام را برای شخصیت خود انتخاب کند. در واقع به هر روشی که دوست داشته باشید، می‌توانید شخصیت خودتان را بسازید.

بازی Cyberpunk 2077 در تاریخ ۲۷ شهریور سال ۱۳۹۹ (۱۷ سپتامبر ۲۰۲۰) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان، گوگل استادیا و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا