1%
  • 0/10

چرا بازی Cyberpunk 2077 فقط یک بسته الحاقی دارد؟

سی دی پراجکت توضیح می‌دهد

چرا بازی Cyberpunk 2077 فقط یک بسته الحاقی دارد؟ ۰ ۱۰ شهریور ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
بسته الحاقی Cyberpunk 2077

استودیوی سی دی پراجکت رد به تازگی توضیحاتی درباره علت ساخت تنها یک بسته الحاقی پولی برای بازی Cyberpunk 2077 ارائه کرده است.

با توجه به سرمایه‌گذاری سی دی پراجکت روی بازی سایبرپانک، انتظار می‌رفت که این بازی در مجموع دو بسته الحاقی بزرگ دریافت کند. با این حال، برنامه این استودیوی لهستانی طی چند سال اخیر به کلی تغییر کرده و گیمرها صرفا میزبان یک بسته الحاقی آن هم تحت عنوان Phantom Liberty خواهند بود.

در همین راستا، ساعاتی پیش میکال نواکوفسکی، معاون ارشد توسعه کسب و کار سی دی پراجکت، در جلسه ارائه گزارش مالی سه ماهه اخیر شرکت، علت ساخت یک بسته الحاقی برای بازی Cyberpunk 2077 را مشخص کرد. بر اساس اعلام او، ظاهرا دلیل اصلی ساخت تنها یک دی ال سی، تغییر موتور گرافیکی و سازنده بازی‌ها در استودیو است!

به بیان دقیق‌تر، آقای میکال نواکوفسکی معتقد است که به خاطر تغییر موتور سازنده استودیو از Red Engine به آنریل انجین ۵، مدیران تصمیم گرفتند تا ساخت دیگر بسته‌های الحاقی برای بازی را متوقف و در عوض روی موتور جدید متمرکز شوند. ظاهرا این رویکرد به خاطر افزایش سرعت توسعه پروژه‌های بعدی اتخاد شده است.

در همین حین، آقای آدام کیسینسکی، مدیرعامل سی دی پراجکت، در طول این جلسه خاطرنشان کرد که بعد از انتشار بسته فانتوم لیبرتی، خش عظیمی از اعضای استودیو به تیم توسعه‌دهنده بازی The Witcher 4 ملحق می‌شوند؛ اثری که هم اکنون روند ساخت خود را با استفاده از موتور آنریل انجین ۵ پشت سر می‌گذارد.

بسته مورد انتظار الحاقی فانتوم لیبرتی بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ قرار است در روز ۲۶ سپتامبر سال جاری میلادی (۴ مهر ماه) برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و پلی استیشن 5 و همچنین پلتفرم رایانه شخصی عرضه شود. این محتوا با قیمت ۳۰ دلار به فروش می‌رسد که البته خریداران نسخه گوتی بازی به صورت رایگان آن را دریافت می‌کنند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments