#مهسا_امینی

اولین بسته الحاقی رایگان بازی Cyberpunk 2077 اوایل ۲۰۲۱ منتشر خواهد شد

دست و دل‌بازی‌های سی‌دی پراجکت آغاز شد!

بسته الحاقی رایگان Cyberpunk 2077

به نظر می‌رسد اولین بسته الحاقی رایگان بازی Cyberpunk 2077، تا چند هفته‌ی دیگر در دسترس بازیکنان قرار گیرد.

درست پیش از انتشار رسمی بازی Cyberpunk 2077، تریلری منتشر شد که به DLC این عنوان نقش آفرینی اشاره می‌کرد. اینطور به نظر می‌رسد که عرضه DLC رایگان بازی، بر خلاف وعده‌های دیگر استودیوی CD Project Red، طبق برنامه‌ریزی و در اوایل سال ۲۰۲۱ آماده انتشار خواهد بود. حالا، صفحه‌ای مربوط به این DLC در وبسایت رسمی بازی در دسترس قرار گرفته است، اما جزئیات و اطلاعات جدیدی راجع به آنچه شامل این بسته الحاقی خواهد شد، در این صفحه وجود ندارد.

ماه گذشته، Adam Kiciński، مدیر عامل مشترک CD Project Red، در گزارشی در مورد درآمد سه ماه سوم این کمپانی لهستانی، توضیح داد که این استودیو قرار است برنامه‌های مربوط به DLC بازی Cyberpunk 2077 را اعلام کند؛ که متاسفانه به دلیل تاخیر در برخی برنامه‌های این کمپانی، قرار شد اطلاعات مربوط به محتوای جدید بازی، مدتی پس از انتشار نسخه اصلی آن در دسترس مخاطبان قرار گیرد. همچنین گفته شد که جزئیات دقیق‌تری، در سه ماه اول سال ۲۰۲۱ میلادی به اشتراک گذاشته خواهد شد.

همچنین صفحه‌ای که در وبسایت رسمی سایبرپانک در دسترس قرار گرفته، به این اشاره دارد که DLC بازی، در اوایل سال ۲۰۲۱ به نایت سیتی خواهد آمد. متاسفانه جزئیاتی از محتویات این DLC در این صفحه فاش نشده است.

DLC رایگان از اوایل سال 2021 به Night City خواهد آمد. برای اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید!

قبلا هم اعلام شده بود که DLC‌هایی که قرار است برای سایبرپانک 2077 عرضه شوند مانند بسته‌های الحاقی رایگان عنوان The Witcher 3: Wild Hunt خواهند بود که شامل سلاح‌ها، لباس‌ها و ماموریت‌های جدید و محتویات دیگری هستند که به بازی اصلی اضافه می‌شوند. دنیای نایت سیتی پتانسیل زیادی برای اضافه کردن محتویات تازه دارد. یعنی می‌توان موارد جدیدی مانند وسایل نقلیه، اسلحه، لباس‌ها، سایبرنتیک‌ها و ماموریت‌های جانبی بیشتری را از آپدیت‌های جدید انتظار داشت.

استودیوی CD Project Red از زمان عرضه بازی، درگیر انتشار آپدیت‌ها و هات فیکس‌هایی برای بهبود اجرا و رفع مشکلاتی که بازیکنان همچنان با آن روبه‌رو هستند، بوده است. این مشکلات برای استودیو بسیار دردسرساز بوده و حذف بازی از فروشگاه‌های دیجیتال سونی و همچنین شکایت حقوقی سرمایه گذاران از کمپانی را در پی داشته است.

عنوان اکشن نقش آفرینی Cyberpunk 2077 در تاریخ ۱۰ دسامبر (مصادف با ۲۰ آذر) عرضه شده و در حال‌ حاضر برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس سری ایکس / اس، گوگل استیدیا و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا