برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

تیم پشتیبانی بازی Cyberpunk 2077 از هم پاشید

پایان یک پروژه پرحاشیه

تیم پشتیبانی بازی Cyberpunk 2077 از هم پاشید ۰ ۰۹ خرداد ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
تیم پشتیبانی Cyberpunk

بر اساس اعلام سی دی پراجکت رد، دیگر هیچ توسعه‌دهنده‌ای در این استودیو روی توسعه Cyberpunk 2077 فعالیت نمی‌کند و عملا تیم پشتیبانی بازی از هم پاشیده است.

حدود چهار سال از عرضه بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ می‌گذرد؛ اثری که در زمان عرضه یک فاجعه بزرگ را برای سی دی پراجکت رد رقم زد و منجر به تغییر تمامی برنامه‌‎های این سازنده شد. با این حال، تیم توسعه‌دهنده در طول این مدت با انتشار آپدیت‌های متعدد به خوبی از بازی پشتیبانی کرده و در حال حاضر هوادارها از وضعیت بازی رضایت دارند.

با دستیابی به چنین جایگاهی و پایان پشتیبانی، اکنون زمان آن رسیده که استودیو سی دی پراجکت رد دیگر قید بازی سایبرپانک را بزند و از این پس روی دیگر پروژه‌های جدید خود از جمله ویچر ۴ تمرکز کند. بر این اساس، طبق تازه‌ترین گزارش این شرکت، گویا تیم پشتیبانی Cyberpunk 2077 به کلی از متفرق شده است.

به بیان دقیق‌تر، به تازگی جلسه ارائه گزارش مالی سه ماهه اخیر شرکت سی دی پراجکت با حضور جمعی از مدیرها و سرمایه‌گذارها برگزار شد که در جریان این نشست، اطلاعات جدیدی در رابطه با توسعه‌دهندگان تیم‌های سازنده در این استودیوی لهستانی در دسترس عموم قرار گرفت.

با استناد بر این گزارش، در حالی که تا چند ماه پیش حدود ۱۷ نفر از اعضای استودیو وظیفه پشتیبانی از Cyberpunk 2077 را داشتند، لیکن به نظر می‌رسد که در پایان ماه آوریل، دیگر هیچ فردی در این استودیو روی این بازی فعالیت نمی‌کند. به گفته سی دی پراجکت، این افراد به دیگر تیم‌های استودیو ملحق شده‌اند.

گفتنی است که هم اکنون تمرکز اصلی سی دی پراجکت روی توسعه بازی جدید سری ویچر با نام رمزی Polaris است. طبق اعلام این کمپانی، هم اکنون ۴۰۷ نفر در استودیو روی این پروژه مشغول به کار هستند. از دیگر پروژه‌های این استودیو می‌توان به Orion اشاره کرد که در واقع دنباله بازی سایبرپانک بوده و نباید به این زودی‌ها منتظر عرضه آن باشید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments