انیمیشن سریالی Deathstroke فردا از شبکه‌ی CWSeed پخش خواهد شد

نمایشی متفاوت از ضدقهرمان محبوب کامیک‌های دی‌سی

انیمیشن سریالی Deathstroke

سرویس استریم CWSeed در صفحه‌ی توییتر خود، رسما تاریخ پخش انیمیشن سریالی Deathstroke را اعلام کرد تا طرفداران کمیک‌های دی‌سی در همین هفته شاهد سریالی دیگر بر اساس مجموعه کمیک‌های DC باشند.

در حالی که در چند هفته‌ی اخیر فصل Crisis on Infinite Earths از مجموعه‌ی Arrowverse حسابی نام سرویس استریم CWSeed بر سر زبان‌ها انداخته بود، معرفی انیمیشن سریالی Deathstroke در توییتر این شبکه باعث شد تا توجه بسیاری دیگر از علاقه‌مندان به سریال‌های تلویزیونی جلب این سرویس استریم بشود.

این انیمیشن، Deathstroke: Knights & Dragons نام خواهد داشت و در تاریخ ۶ ژانویه سال جاری (مصادف با ۱۶ دی ماه) یعنی همین فردا، به‌صورت رایگان از سی‌دبلیوسید پخش خواهد شد تا شاهد بخش جدیدی از ماجراجویی‌های این ضدقهرمان محبوب دنیای دی‌سی باشیم.

صفحه‌ی رسمی شبکه‌ی CWSeed در شبکه‌ی اجتماعی توییتر در رابطه با این مسئله نوشت:

Deathstroke در راه است. استریم رایگان آن در تاریخ ۶ ژانویه از CWSeed

قرار است در انیمیشن سریالی Deathstroke، مایکل چکلیس که سابقه‌ی بردن جایزه امی را هم در کارنامه‌ی خود دارد، به‌عنوان صداپیشه‌ی دث‌استروک در این نمایش اکشن و ماجراجویانه، ایفای نقش کند. همچنین، ساشا الکساندر (Dawson’s Creek, Rizzoli & Isles)‌ به‌عنوان صداپیشه‌ی ادی، کریس جی الکس (Thundercats Roar) به‌عنوان صداپیشه‌ی جاکال و فایا ماتا (Lego Friends: Girls On A Mission) به‌عنوان صداپیشه‌ی رز، چکلیس را در این سریال همراهی خواهند کرد.

در شروع این سریال، خانواده‌ی اسلید ویلسون (نام واقعی دث‌استروک) مورد حمله‌ی نیروهای تروریسی H.I.V.E قرار می‌گیرند. ظاهرا ماجرا به ۱۰ سال پیش برمی‌گردد؛ زمانی که اسلید با یک اشتباه سنگین خانواده‌ی خودش را به‌ خطر می‌اندازد اما به هر قیمتی که شده، او موفق می‌‎شود خانواده‌اش را نجات دهد اما دقیقا ۱۰ سال بعد، تاریخ برای خانواده‌ی ویلسون تکرار می‌شود تا Deathstroke این بار در مقابل Jackal قرار بگیرد. آیا اسلید موفق می‌شود عزیزانش را نجات دهد یا خانواده‌ی بی‌گناهش تاوان خطاها و خشونت‌های او را می‌پردازند؟

فیلمنامه‌ی انیمیشن سریال Deathstroke توسط جی.ام دی‌ماتیس که سابقه کار روی Constantine: City of Demons را در کارنامه‌ی خود دارد، نوشته شده است. از همین رو انتظار می‌رود تا این مجموعه ما را با یک روایت جذاب و هیجان‌انگیز همراه کند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا